• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Finta na teplej motor 2,5TD
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petris
Thursday 21 July 2005 - 19:06:02 Citovat
Host
Právě jsem zaslechl fintu na teplej motor u 2,5td .Prej stačí dát ještě jeden snímač teploty chladící kapaliny a propojit ho přes přepínač s tím co je našroubován v hlavě.když je motor teplí tak to prý stačí přepnout na to čidlo co je venku motor nažhavý a krásně chytne potom zase přepnout na čidlo v hlavě. Zní to logicky co vy na to muže to fungovat????
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 19:47:48 Citovat
Host
jasně a ala by se pak na to i vymyslet logika, která by ho řekněmě po 10 sekundách sama přepojila na to druhé, aniž by se cokoliv muselo ručně přepínat.
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 20:23:33 Citovat
Host
nazdar,a to jako u bramborovýho motoru? mara.
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 21:58:21 Citovat
Host
no já bych řekl že lepší finta je si nechat seštelovat vstřik čerpadlo protože se vytahá rozv.řetěz a rozhodí se celý časování vstřiku.proto to blbě chytá když nežhaví.mám to seštelovaný a motor tiká jak hodinky a mám dojem že je to trošku živější
Václav
Friday 22 July 2005 - 09:48:27 Citovat
Host
2Petris: To je "finta" jak u náklaďáků před 50 lety (žhavit ručně tlačítkem a je to ještě jednodušší, netřeba přepínat sem tam)
Mike
Friday 22 July 2005 - 22:01:57 Citovat
Host
2 Václav:
ručne se žhavilo ještě u MB z 80.-let
Anonymní
Saturday 23 July 2005 - 12:13:06 Citovat
Host
saša-nevíte kdo by seřídil čerpadlo někde v okolí Pardubic
Anonymní
Saturday 23 July 2005 - 12:14:16 Citovat
Host
saša-nevíte kdo by seřídil čerpadlo někde v okolí Pardubic a kolik by to stálo???
PEPA
Saturday 23 July 2005 - 16:05:19 Citovat
Host
Spíš by se mě a myslím i všem šikulům tady hodilo říct jak se má to čerpadlo otočit. Který šrouby a jakým způsobem to vůbec otočit a kdyby to měl někdo i nafocený postup bylo by to super, oplákům zdar.
Anonymní
Saturday 23 July 2005 - 20:38:25 Citovat
Host
Saša-pro pepu tu máš pravdu mě to taky připadá že do toho auta každej rve jenom prachy a raděj zajed do servisu a přitom se to dá udělat doma když nejseš uplný dřevo a tak se ke tvoji prozbě připojuju

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2331 sec,0.1829 z toho dotazů.