• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
palubní počítač do 1.6 16v
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Saturday 07 August 2004 - 10:11:43
Host
Ahoj,nedávno jsem si koupil vectru a chtěl bych do ní namontovat palubní počítač.je to moľné a kolik by mě to asi stálo?...má stím uľ někdo zkuąenost?dík za odpovědi MB
fist
Saturday 07 August 2004 - 11:00:30
Host
Ahoj mam 1.8 16v a taky bych tam rad dodelal PP. Uvitam kazdou radu, i kdyz bude asi skepticka. Ptal jsem se na tohle u opla a tam mi rekli, ze bych to nezaplatil, ze se musi instalovat specialni cidla apod. Z logiky veci si myslim, ze to zase tak slozite byt nemusi, kdyz vesmes vetsinu informaci ma ridici jednotka k dispozici jako je RPM, mnozstvi vstrikovaneho paliva apod. Nejlepsi by bylo, kdyby se vyjadril nekdo kdo uz takovou prestavbu delal. Diks
jaryn
Sunday 08 August 2004 - 21:31:31
Host
Podívejte se na Odkaz, mezi tipama a trikama je návod - NENÍ TADY NĚKDO KDO BY TO PŘELO®IL DO ČE©TINY? Na vectru to bude asi podobný...
riwal
Monday 09 August 2004 - 07:05:36
Host
Manuál na Vectru 95-99 je zde:
Odkaz
fist
Monday 09 August 2004 - 12:38:39
Host
riwal napsal ...
Manuál na Vectru 95-99 je zde:
Odkaz


Heh bezva post k tematu
fist
Wednesday 11 August 2004 - 23:04:46
Host
Celkem me tato debata zajima, tak se ji snazim udrzet na ocich, prosim hodte sem nekdo nejaky zajimavy link kde to delaji ....
malajizva
Thursday 12 August 2004 - 08:41:09
Host
panove a opravdu touzite vedet, kolik je aktualni spotreba??? a nepride te o hezky pocit z jizdy? &|
honza
Thursday 12 August 2004 - 10:09:47
Host
Taky se přidám do diskuse - asi taky patřím k těm, co by rádi spotřebu viděli a tudíľ bych si rád PC do auta dodělal (mám VB Caravan 2.2DTi/16V r.2001).
Ptal jsem se na to různě a nedostal jsem jednoznačnou odpověď - údajně u dieselu by to mělo být jednoduąąí, ale...
Má s tím někdo zkuąenost, dělal to uľ někdo, kolik by to stálo?
jaryn
Thursday 12 August 2004 - 11:02:57
Host
u novějąího dieselu (Di, Dti) to má být jednoduąąí protoľe má el. plyn. Podívejte se na Odkaz do tipů a triků je tam návod na pal. pc do astry G - kdyby to někdo přeloľil tak by se z toho dalo něco vydedukovat
malajizva
Thursday 12 August 2004 - 11:35:21
Host
coz o to kdyz uz se to dela tak se taky pridam

A kdyz je nas tolik tak nam urcite daji mnozstevni slevu
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2468 sec,0.1958 z toho dotazů.