• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
palubní počítač do 1.6 16v
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 12 August 2004 - 12:48:45
Host
Uľ jsme se o tom bavili na srazu a výsledek byl ten, ľe náklady nejsou adekvátní efektu. Musí se přidávat čidla a u aut s mechanickym plynem jsou daląí náklady a v neposlední řadě měníą páčkový přepínač pod volantem. Sám PP nemám, proto jsem se o to zajímal a myslím, ľe ho klidně oľelim. Sorry, jestli jsem vá otrávil, ale přídete na to sami.
honza
Thursday 12 August 2004 - 15:20:34
Host
Tak jsem kouknul na ty německý stránky a mít Astru, asi bych to podle toho zkusil udělat, není to ąpatně udělaný návod.
Ale mám obavu, ľe na Vectru je to nepouľitelné - kdyľ vidím, jak se liąí zapojení pro různé motorizace Astry, netroufl bych si to podle toho zapojit na Vectře.
Ale jedno jsem si z toho netu odnesl - patrně existují dva okruhy, které lze zapojit. Jedno je "palubní počítač" - tedy spotřeba, vzdálenost, stopky apod. a druhé je "kontrolní obvod" - tedy ľárovky, olej, různé kapaliny apod.
Co je podstatné - je moľné zapojit pouze "palubní počítač" a pro ten není nutné doplňovat různá čidla a kontrolér pro ľárovky, vąechna potřebná čidla tam uľ snad jsou (alespoň u mé VeBe asi jo, mám el. plyn i tempomat)
Co je určitě nutné koupit/sehnat - MID (display PC) s konektorem, pravou páčku pod volant a různý el. materiál (piny do konektorů)
No nevím, zatím nemám odvahu se do toho pouątět bez schématu pro Vectru.
honza
Monday 23 August 2004 - 12:40:34
Host
Nemáte někdo návod na VB obdobný tomu na Astru na německém webu? Stačí link na nějaký chat v rozumném jazyce (angl, něm) - pak uľ by mělo smysl to překládat.
Jaryn
Monday 23 August 2004 - 18:46:34
Host
Nepřeloľil by někdo ten návod na astru? Odkaz prosim, prosim, smutně koukam
malajizva
Tuesday 24 August 2004 - 08:23:08
Host
AHoj, doufam, ze se neopakuji, kdyz tak sorry:
Instalace pocitace:

Odkaz

jaryn
Tuesday 24 August 2004 - 12:16:15
Host
kdyľ to je na starý vrány , chtělo by to na Astru G a Vectru B
Mira
Wednesday 08 September 2004 - 11:44:21
Host
k těm schématům:
na netu se prodává kníľka ze série "Jak na to" od Etzgolda. Ta kníľka se nabízí i v el. podobě např. na stránkách vltava.cz (alespoň tam sem jí koupil v tiątěný podobě), tak jestli má někdo chu» a peníze tak to můľe dát na server
Mám jen tiątěnou verzi, která je celkem přehledná a schémata jsou tam taky, přehledný.

zdary
Dawe
Wednesday 08 September 2004 - 12:47:20
Host
Jo to je nejlepsi kniha, bez ni bych nerozebral ani oblozeni dveri, natoz ho pak dal zpet
Lib
Wednesday 08 September 2004 - 12:57:31
Host
Nejlepsi neni, u VeBe serou uplne na vybavu CDX. Ani jsem tam nenasel info o EGR, pouze zminku o tom kde je u 2.5V6
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1986 sec,0.1538 z toho dotazů.