• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spotreba
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MZ
Tuesday 07 June 2005 - 09:49:45 Citovat
Host
Cau panove, mam podezrele velkou spotrebu:
az 8l/100km mimo mesto, po meste pochopitelne jeste vic
VeBe Caravan X20DTH, r.v.2000, 110.000km, aut.klima
Driv mi to bralo tak 6.5l pri stejnych podminkach.
Nevite cim by to mohlo byt? Kolik tento motor zere vam? Diky za info. MZ
Máca
Tuesday 07 June 2005 - 11:16:24 Citovat
Host
Ahoj, mám sice jen '97 DTL caravan, ale se spotřebou jsem zatím spokojen (»uk, »uk) - itálie 4.8 (podle předpisů) a ve městě do 5.5.
Měl jsem mondeo 1.8 16V a tam při vadné váze vzduchu mi to ľralo o 2-3 litry víc, i kdyľ jsem to na začátku na jízdních vlastnostech nepoznal. Potom se podívat, jestli někde nepraskla hadička od nafty. Je to jen doměnka.
Anonymní
Tuesday 07 June 2005 - 23:09:10 Citovat
Host
Čau pane, mám stejné auto jak ty, najeto 95tis, spotřeba v praze 7.3 max
Mám těľkou nohu. A ty máą asi opravdu nějaký problém...
riwal
Wednesday 08 June 2005 - 07:02:33 Citovat
Host
Máca napsal ...
Ahoj, mám sice jen '97 DTL caravan, ale se spotřebou jsem zatím spokojen (»uk, »uk) - itálie 4.8 (podle předpisů) a ve městě do 5.5.
Měl jsem mondeo 1.8 16V a tam při vadné váze vzduchu mi to ľralo o 2-3 litry víc, i kdyľ jsem to na začátku na jízdních vlastnostech nepoznal. Potom se podívat, jestli někde nepraskla hadička od nafty. Je to jen doměnka.


Coľe si to měl Mondeo 1.8 16V v dieselu - to si se asi poplet ne ?
MZ
Wednesday 08 June 2005 - 09:58:09 Citovat
Host
...sorry panove, ale tak se mi zda (a jiste nebudu sam), ze od te doby co je NIO zahlcen praci a do teto poradny uz neprispiva, tak se tady clovek nic noveho nedozvi...

Beru, ze vetsinou se tady omilaji porad stejne temata, ktere uz byly v minulosti dostatecne probrany a lze je tedy dohledat. Ale sem tam se objevi i neco noveho a nazor odbornika jako je NIO by byl vhod.
pr»ka
Wednesday 08 June 2005 - 10:04:27 Citovat
Host
MZ no to si pią ,ľe sis toho nevąiml sám,ale za to si můľeme sami a uľ to tu bylo několikrát řečeno proč tomu tak je,ale lidi jsou nepoučitelní,je logické ľe 99%lidí jsou laici kteří vlastně opakují své zkuąenosti a nebo co uľ jednou řekl odborník a na nové odpovědi prostě bez odborníka není odpověď neboď tu chybí,ale dobře nám tak meb jsme si ho neváľili a jak kreténi se pořád ptali na to samé místo aby jsme zalistovali o stránku dozadu a jsme v pr*deli
Máca
Wednesday 08 June 2005 - 11:14:18 Citovat
Host
To Riwal: mondeo 1.8 16V bylo v benzínu, s tou váhou to tak opravdu bylo, ale vypadala jinak neľ u mé VB DTL, byly tam nějaký dva odporový drátky, stačilo pořádně vyčistit, pak vąe OK.
Snad jsem tedy nezmátnul MZ, uváděl jsem jen příklad.
riwal
Wednesday 08 June 2005 - 13:05:18 Citovat
Host
Jestli to bylo 1.8 16V EFI tak tenhle motor váhu vzduchu neměl, jedině ľe by to byl novějąí ZETEC, protoľe původní ZETEC váhu taky neměl.
Máca
Wednesday 08 June 2005 - 17:04:57 Citovat
Host
To Riwal: ford Mondeo 1.8 16V Zetec, r.v. 1996.
Dost o mondeu, kdo nevěří, ľe jsem tam měl váhu vzduhu v sacím potrubí, a» nevěří. Mondeo jsem měl rok a ten "ąrot" mě přiąel na 30.000,- aby tó jezdilo, kdyľ jsem to měl v kupě, padly ceny tak dolů, ľe ąlo ...
MZ
Wednesday 08 June 2005 - 17:10:59 Citovat
Host
No...tak jste si kluci snad vyjasnili a co takhle zpatky k dotazu...???
Mate nekdo poneti, proc je ta spotreba tak velka?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1907 sec,0.1596 z toho dotazů.