• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spotreba
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brandon
Wednesday 08 June 2005 - 17:55:38 Citovat
Host
Ahoj,
ja mel skripnute tesneni u nadrze jak je meric paliva - nekdo prede mnou ho spatne nasadil, asi, je to pod zadni sedackou - chlistalo to pri jizde ven a po nadrzi stekalo na zem, ale jen pri jizde navic to nebylo citit. Vsiml jsem si toho az kdyz jsem vzal naftu u pumpy kde vypinala pistole az skoro u hrdla, takze to teklo curkem Taky jsem si rikal ze to nejak zere, prisuzoval jsem to zime.
Yper
Friday 10 June 2005 - 10:38:16 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 MZ: já mám DTL a v zimě mám spotřebu menąí, bo jezdím s gumami 195/15" a bez klimoąky - dálka 5,7 l.
V létě gumy 205/15" a klimatizace - pak je spotřeba o 1,5-2 l. určitě větąí a to to auto nějak nehoním.
Kaľdopádně na spoptřebě se projevuje stav trysek - pokud funguje ąpatně i jen jedna - nevytvoří správný pravidelný aerosolový střik, pak i výkon jde dolů.
Ty ale nepíąeą nic o výkonu - poklesl nebo nikoliv? Musíą jet s více seąlápnutým plynem abys jel stejnou rychlostí jako dříve?
Jinak tvůj dotaz nemá ľádnou váhu! ®ere mi to 8 l.!Motor ten a ten a najeto tolik a tolik, ale nic o výkonu, kouřivosti, ztrátě oleje, typu oleje, zaplé klimatizaci, letních gumách, průměru kol a signalizaci poruchy motoru.
Jinak je to totiľ jen na odpověď typu: máą těľkou nohu! a v tom, zda sem NIO chodí či nikoliv, to není! Za tohoto popisu by nic také nevykoumal a jeątě navíc by se rozčílil.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Friday 10 June 2005 - 16:28:19 Citovat
Host
ja uz se ke spotrebam radeji nevyjadruju, neb riwala dycky omejvaj ... stejne me podezriva ze fixluju
opel.vectra
Friday 10 June 2005 - 17:10:51 Citovat
Host
No jak to tak čtu, tak mám asi ľrouta. Město tak 9 mimo tak 7 dalnice 8 a kdyľ ąlápnu tak 12. Takľe celkem nerozumím těm nářkům. Jezidili jsem i kdyľ stál benál přes 30, tak co
MZ
Monday 13 June 2005 - 09:13:06 Citovat
Host
to Yper: takze, ta spotreba co pisu je: na letnich gumach 205/15", bez zapnute klimy, bez signalizace jakekoliv poruchy, bez ztraty vykonu, spotreba oleje 1l/7,5tis.km (10W40)...
no proste jinak vse v poradku. A proto to take nepisu! Kdyby mi svitila kontrolka nebo to moc kourilo ci zralo olej, tak bych to napsal ne!!!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1436 sec,0.1147 z toho dotazů.