• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
převodovka-nebo spojka
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Hohza
Wednesday 27 April 2005 - 06:50:20
Host
Chci se Vás zeptat?Mám omegu combi r.95.Kdyľ běľí motor na volnoběh a auto stojí tak je slyąet slabé hučení.Jakmile vyąlápnu spojku tak je ticho.Dělá to spojkový loľisko a ,nebo loľisko na hruące?
Loni jsem řeąil problém z motorem a diskuze mi pomohla.Nakonec jsem musel udělat GO,ale zase mám kotakt na dobrýho výbrusáře za dobrý peníze.
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 07:20:40
Host
Poku po seąlápnutí sojky ti to přestane ,tak to vypadá na spojkové loľisko
Happy
Wednesday 27 April 2005 - 11:29:00
Host
2pr»ka: ale prdlajs, pokud ti to po seąlápnutí spojky nedělá, a ten zvuk se ztratí, tak je to v převodovce! Pokud ąlápneą na spojku a vymáčkneą ji a začne to hvízdat, tak je to ve spojce loľisko, kdyľ to klepe, tak lamela. Tohle mi dělala VeA. Je to slyąet víc při studeném a pak se to mírně zlepąuje. Ale jakmile ąlápneą na spojku, je to pryč -a byla to mírně hučící převodovka.
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 11:42:02
Host
Happy, asi máą pravdu, ale já se taky nebavil o spojce ,ale o sojce
[ Upraveno St dub 27 2005, 11:45 ]
Happy
Wednesday 27 April 2005 - 14:29:43
Host
2pr»ka...ty jsi ale vychytralý, můj Lorde, to byl geniální a vychytralý plán
Anonymní
Wednesday 27 April 2005 - 23:40:16
Host
tak dík .já jsem si taky myslel na to loľisko v převodovce.Jedině ľe by spojkový loľisko začalo ąustit a po seąlápnutí pedálu ztichlo?
Kdyľ spojku seąlápnu jenom kousíček tak lehce kmitá do nohy a jak přitlačím tak uľ ne.
jestli se to začne zhorąovat tak bude muset ąpajska
ven.Buď vyměním loľisko a nebo celou přěevodovku.
Happy
Thursday 28 April 2005 - 07:43:06
Host
jak uľ mi kdysi psal NIO: na nějaké kmitání spojky do nohy, kdyľ jí mírně seąlápneą zapomeň, je to anomálie vyskytující se skoro u vąech Opelů. A teď já: fakt se na to vy*er, protoľe mi to kmitání dělá taky a mám najeto poměrně málo, i kdyľ mám Vectru a ne Omegu.
bruno
Friday 29 April 2005 - 22:53:14
Host
já mám omegu 2.5TDS a taky kmitá do nohy a zabírá aľ na konci ale uľ asi tak rok a normálně jezdí
Vodník
Sunday 01 May 2005 - 12:42:52
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Taky mi omega kmitá do nohy. Nezkoumal jsem to, kdo se ptá, moc se doví, a pak uľ to není ta radost z jízdy...
Happy
Sunday 01 May 2005 - 14:54:05
Host
2Vodník: ty brďo, tohle moudro si někam zapíąu - a víą, ľe na tom fakt něco bude?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2080 sec,0.1542 z toho dotazů.