• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
převodovka-nebo spojka
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 19:06:35
Host
Mne to taky klepe ale jen pri volnobehu nebo pri nizkych otackach, ale hlavne ten volnobech, je to jaky kdyby tam sedel trpajzlik a klepal tam kladivkem, vyslapnuti spojky to zmeni jen na prubech pri vyslapovani, jinac je to slyset stale.
happy
Monday 02 May 2005 - 19:12:32
Host
anonym: klepe; klepe do nohy nebo klepe na poslech? Pokud do nohy, tak se na to vyprdni, klepe a klepat bude, jestli to doprovází zvuk, tak moľná lamela. Myslím klepavý zvuk, ne hučení. Ale ten trpaslík je "cool!!" A prý ľe já jsem ąaman. Mně to jenem cinká a trtká, ale trpaslíka jsem tam jeątě nehledal.
Honza
Tuesday 03 May 2005 - 06:43:06
Host
V jedný dílně kde dělaj převodovky mi řekli ľe pokud je to hučení loľiska slyąet malinko a nezhorąuje se to , tak abych to neřeąil a mám skusit řidąí olej.
Ale v kníľce jsem nenaąel jakej? Do automatu je tam napsanej dextron III , ale do manuálu tam napsali jenom katalogový číslo od Opela.
Neví někdo jakou viskozitní třídu oleje pouľít? _legion2
Happy
Tuesday 03 May 2005 - 11:13:52
Host
jo, pokud je to slyąet malinko, tak počítám, ľe to auto má tak 130 tisíc a výąe. Je to normální jev u těch provodovek, co jsem časem tak zjistil z vlastnění různých opelů. Podepisuje se na to nejen opotřebení, ale i stáří vozu a dílů, nehledě na to, ľe ten olej je sice u těchto převodovek doľivotní nálpní, coľ znamená cca 200 tisíc, a pak GO převodovky, ale uľ ti nikdo neřekne, co znamená "oľivotní" z hlediska stáří. Podle mně je pro němce 4 roky staré auto za zenitem, a tak bych si tipnul, ľe tak po 10 letech není na ąkodu to vyměnit. Sám jsem to uľ kdysi dělal a vysledek - hučení se nezlepąilo, ale uľ se nehorąilo a to bylo hlavní. A byl tam DEXTRON III - oranľová sra*ka. Ublíľit bys tomu asi neměl, i kdyľ jsem měl kamaráda, co furt měnil olej v převodovce, aľ dovyměňoval a uľ neřadí. Ohledně olejů, a který tam dát, by ti nelíp poradil NIO a YPER.
Honza
Tuesday 03 May 2005 - 17:59:43
Host
díky,jo s těma km ses trefil mám 175000najeto a motor po Go a u Opela Varech na mě taky koukali a nemohli typ oleje najít aľ jsem jim donesl to katalogový číslo tak zjistily ľe ho nemaj skladem a ľe mi ho do čtvrtka dovezou(200Kč/l)coľ není tak ąpatný hlavně ľe bude .Teď tam mám 80W a jde za studena hůř řadit (v kníľce to taky píąou)a asi proto to taky hučí.
U parama jsou blbci kdyľ mi ho doporučily protoľe je moc hustej a můľe převodovku poąkodit.
DEXTRON III je u omeg pouze do automatu a do manuálu patří speciál OPEL 19 40 768.(specifikace podle Opelu) , Tak bacha na blbý prodejce olejů.Ti lepąí řeknou ľe ho nedodávají.
díky moc za rady!!!
Teď zase řeąím tyčky stabilizátoru.Dal jsem tam na podzim nové od Miele a jsou v pr....!Takje musimzase vyměnit.
Mike
Tuesday 03 May 2005 - 22:05:01
Host
ľivotnostní náplň převodovky je 75W-90 API GL-5
bude ho mít i to Paramo, akorát je asi 3xdraľąí neľ 80W, ale to patří tak do ©120
Honza
Tuesday 03 May 2005 - 23:26:21
Host
ve čtvrtek uvydim co bude na oryginální náplni od Opelu napsáno za specifikaci.Nevim proč to u Parama nevěděli ,protoľe v katalogu měli uvedeno 80W.
mates
Wednesday 04 May 2005 - 11:12:02
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Mě do spojky nic neklepe, páč ju tam nemám.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
happy
Wednesday 04 May 2005 - 15:03:19
Host
2 m.zalesak: ale kuąuj, ty automate Takhle se nám posmívat, to od tebe není hezké
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3309 sec,0.2592 z toho dotazů.