• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
baterie vs. servo
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 12 April 2005 - 13:20:09
Host
4. nic jineho me nenapada
pr»ka
Tuesday 12 April 2005 - 14:56:29
Host
Olej vyměněný ,uľ se s tím seru aspoň 2 měsíce ,uľ jsem zkouąel kde co,ale do prdele prý jsou tam nějaké přepouątěcí ventily nebo jak říkáą kanálky ,ale kde, sháním nějaký nákres ,uľ mě to fakt točí.Kdyby to servo nefungovalo vůbec ,tak dobrá,ale jenom neľ vyjedu pak vąe OK,nemáte proboha někdo nějaké schéma jak to vyčistit,bo mě fakt uľ z toho cyp střelí.Pro neOstraváky nepřeloľitelné
Dallas
Tuesday 12 April 2005 - 16:09:01
Host
Anonymní212.71.171.21 napsal ...
Proc opakujes to co jsem uz napsal vyse ? Takze uz vite proc jsem chtel vedet jestli je to F ci G. Samo ze Dallas ma pravdu, nez zacnete radit je potreba vedet o jaky typ auta jde, zrovna pro tento pripad.


Nic neopakuju.Tusil jsem,ze ma asi G-cko.Jen jsem vysvetloval svou vetu:Nedobijis-neridis.Pro ty,ktery ji nepochopili.(jeden se nasel a hrde se k tomu priznal,tak si myslim,ze jich bylo vic)
2Anonym:Nechces se aspon predstavit
pr»ka
Wednesday 13 April 2005 - 07:11:44
Host
Fakt se nenajde ľádný ochota,který by mi ofotil digitálem z nějaké servisní kníľky tu stránku ,kde je to řízení rozdělané a ukázal co mám vyčistit?
Anonymní
Wednesday 13 April 2005 - 08:19:04
Host
Na Odkaz je v debate borec co si ho namontoval do Kadett a mel ho cele rozebrane snad ti pomuze.
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1294 sec,0.1001 z toho dotazů.