• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Barevný CID display v Omeze
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Paczqo
Tuesday 27 September 2011 - 15:16:50 Citovat
Host
Zdravím všechny,
Měl bych dotaz ohledně barevného displaye v opelu omega. Mám omegu caravan 3.2 V6 r.v. 2001 s radiem NCDC 2015 a CID displayem
Před začal display svítit bíle nebo přes něj skákali barevné čáry a sem tam naskočí. Prošel jsem tu forum a našel pár vláken s tímto tématem bohužel odkazy na firmy které by to měli opravit nejsou funkční proto bych chtěl poprosit zda by mi někdo nedal kontakt na firmu která tyto displaye opravuje ? případně info jak jinak by se to dalo řešit ?
zkusil jsem kontaktovat firmu autoakademie ale tam jsem neuspěl.

Jsem sice z hradce králové ale předpokládám že firem co dělají tyto opravy nebude nějak moc takže je jedno v jakem městě ta firma bude.

mě osobně to nějak nevadí radio umím ovládat z paměti ale vzhledem k plánovanému prodeji auta bych rád věděl o kolik mám snížit prodejní cenu a případně na jakou firmu odkázat nového majitele. auto je po technické i vizuální stránce v pořádku a byla by škoda aby mělo tuto vadu na kráse na trvalo.

Předem moc díky Marek G.
Email
qpc
Tuesday 27 September 2011 - 16:40:30 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zkus se zeptat na tomto Brněnském čísle,ten člověk na Oplech opravuje a programuje kde co

tel: 777 620 300

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Paczqo
Monday 10 October 2011 - 08:41:42 Citovat
Host
Díky za kontakt.
Já jsem po dlouhém pátrání a mailování nakonec narazil na tuto firmu Odkaz kde s timto problémem CID displayů mají zkušenosti a oprava je 4500,- Kč.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1283 sec,0.1013 z toho dotazů.