• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimatizace- vyparnik
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pedro
Tuesday 14 June 2011 - 21:41:22 Citovat
Host
Potrebuji vedet kde se nachazi vyparnik -ne chladič klimatizace. jedna se o Opel Omega 2.5-V6 sedan r.v. 1996 Kdyz totiz vypnu klimatizaci tak po chvili je citit v kabine vlhko. Pri mam vycistit vyparnik a nestaci jen prostrikat penou na klimu vzduch a ventylator. je to vse pravda a kde teda najdu vyparnik dik za radu
wisastar
Tuesday 14 June 2011 - 21:51:04 Citovat
Host
po rozebrani pulky auta a vyndani palubovky ho objevis.... ale je to blbost ho vyndavat...
JardaB
Tuesday 14 June 2011 - 21:58:27 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Radsi hodit ze skaly, musi se vyndat cela palubka, hromada dalsich veci a HVAC rozebrat... Dela to normalne kazda Omega, odvod kondenzatu je resen ponekud nestastne, proste nevypinat klimu. Nebo nezapinat.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Ivan
Wednesday 15 June 2011 - 05:39:51 Citovat
Host
z výparníku vedou vlastně ty odvodní hadice pod auto....kdysi mi jedna vypadla,tak jsem ji pracně nasazoval zpět po rozebrání středního tunelu....Jak jsem se na to díval,šlo by vlastně opatrně vyčistit výparník zespod auta,nasadit na odpadní hadici přívod vody a nechat slabě chvíli protékat....ale jen slabým čůrkem,mělo by to bohatě propláchnout....
JardaB
Wednesday 15 June 2011 - 06:24:30 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To jsem delal - ne teda slabym curkem ale napral jsem to tam pod tlakem, zas tak moc dovnitr nevyteklo. Kazdopadne to resilo trosku smrad, zamlzovani po vypnuti samozrejme ne (voda zustava mezi zebirky vyparniku a tam se proste chvili odparuje)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
wisastar
Wednesday 15 June 2011 - 08:33:47 Citovat
Host
JardaB napsal ...

To jsem delal - ne teda slabym curkem ale napral jsem to tam pod tlakem, zas tak moc dovnitr nevyteklo. Kazdopadne to resilo trosku smrad, zamlzovani po vypnuti samozrejme ne (voda zustava mezi zebirky vyparniku a tam se proste chvili odparuje)


napis mi prosimte presne postup, dik moc
mates
Wednesday 15 June 2011 - 08:34:11 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
To vlhko je cítit vždycky. Já to dělám tak, že tak kilák před cílem vypnu klimu a nechám jen foukat větráky, popř. stáhnu i okna. Trubky se vysuší a ráno nic nesmrdí.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
wisastar
Wednesday 15 June 2011 - 09:24:25 Citovat
Host
mates napsal ...

To vlhko je cítit vždycky. Já to dělám tak, že tak kilák před cílem vypnu klimu a nechám jen foukat větráky, popř. stáhnu i okna. Trubky se vysuší a ráno nic nesmrdí.


ja prave kdyz ji vypnu a bezi bez kompresoru tak to zacne hrozne smrdet
mates
Wednesday 15 June 2011 - 09:51:22 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tak trochu jo... Vem si, že máš něco schlazený a teď tam pustíš horkej luft z venku. Proto to vyháním před zastavením, páč ráno by to bylo ještě horší... Přijde mi to lepší než rozebírat palubku __;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Martas
Wednesday 15 June 2011 - 10:05:30 Citovat
Host
wisastar napsal ...

mates napsal ...

To vlhko je cítit vždycky. Já to dělám tak, že tak kilák před cílem vypnu klimu a nechám jen foukat větráky, popř. stáhnu i okna. Trubky se vysuší a ráno nic nesmrdí.


ja prave kdyz ji vypnu a bezi bez kompresoru tak to zacne hrozne smrdet



Prave kvuli tomuhle se ma klimatizace pravidelne "desinfikovat".

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1855 sec,0.1516 z toho dotazů.