• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nastavení ozubených kol při výměně rozvodů na X14XE
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lucík
Friday 30 July 2010 - 10:52:49 Citovat
Host
praskl mi řemen na corse 1.4 16v 66kw, mám všechno na výměnu ale problém je to, že si nejsem jistá nastavením podle rysek na ozubených kolech a klikové hřídeli. mohl by mi někdo prosím poradit nemůžu to nikde najít?
Jiřik
Sunday 01 August 2010 - 19:28:01 Citovat
Host
Ahoj Lucíku, Ty opravdu budeš sama opravovat potkanej motor? Svýma hebkýma ručkama?
To je neuvěřitelný! moje žena ani neví, jak se otvírá kapota! 14 XEL jsem neopravoval, ale 16XEL ze který ta 14 vychází má mít nastavení klikovky ryskou na kole ozub. řemene proti rysce na karteru a kola vačkových hřídelů ryskami proti sobě (výfuk. 9hodin, sací 3 hodiny)
pokud potřebuješ vyměnit nějaké ohnuté ventily, můžeš mi poslat hlavu a potřebné ventily a já Ti je do týdne vyměním a zabrousím. Jestli chceš napiš:
Email
Kady
Saturday 30 October 2010 - 19:39:55 Citovat
Host
Dobrý večer,prosím měl bych prosbu o radu,mám Tigru 1,4 16V motor X14XE a potřebuji správně nastavit rozvody.neměl by jste někdo fotku nastavení klikového ozubeného kola když jsou vačková kola ryskama přímo proti sobě? Mám totiž ten plastoví kryt dole u toho klikového kola rozbytý a nemám tudíž tu protirysku pro nastavení toho klik. kola. Prosím zda li to má někdo vyfocené,můžete mi to poslat na email Email. Mockrát děkuji Kady
McJOHN
Sunday 31 October 2010 - 21:12:12 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Máš to mimo jiné i v mailu...
Snad Ti to k něčemu bude...
kontrola_casovani_rozvodu_01.pdf
kontrola_casovani_rozvodu_02.pdf
kontrola_casovani_rozvodu_03.pdf
kontrola_casovani_rozvodu_04.pdf

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1857 sec,0.1408 z toho dotazů.