• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ČIDLO POLOHY KLIKOVE HŘIDELE x12xe
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Friday 21 May 2010 - 09:42:26 Citovat
Host
Zbyša napsal ...

Tak tady dál povedu sám svůj monolog )) takže: po vyměně čidla se to změnilo k lepšímu ale za studena auto pořád cuká a navic jak jsem zkoušel motor na neutrál vytočit jestli pujde plynule (zahřátý) do otáček (šel v pořádku) rozsvítila se kontrolka elektroniky ktera po cca pul hodině zhasla - tak a ted jestli se najde někdo kdo bude chtít semnou o tom podiskutovat tak pište své rady a návrhy co mam dál vyzkoušet budu rád za každou odpověd


Kdokoliv s diagnostikou ...
Zbyša
Friday 21 May 2010 - 09:59:46 Citovat
Host
Však jsem na ni byl - a jina zavada než čidlo klikovky tam, nebyla a to jsem vyměnil - ale po včerejšku na ni pojedu znovu co mi zbývá
Zbyša
Wednesday 16 June 2010 - 06:02:12 Citovat
Host
Takže lidičky po dlouhe odmlce jsem včera měl trochu času a zajel na diagnostiku - opět ta sama chyba -čidlo polohy klikove hřidele plus přibyla vaha vzduchu (ta šla alespon smazat) a ted babo rad a navic jsem zjistil že během jednoho tydne zmizi voda v nadobce chlazení
Martas
Wednesday 16 June 2010 - 06:14:44 Citovat
Host
Opet stejna otazka, kdyz se delala diagnostika bezel motor ? Pokud ne, tak se ty chybe cidla otacek nemuzes divit. Jinak vaha vzduchu zpusobuje spoustu problemu.
Zbyša
Wednesday 16 June 2010 - 06:47:33 Citovat
Host
Zase stejna odpověd - neběžel ale on to čidlo netestoval jen vypisoval zavady z paměti - a nejde ta zavada ani vymazat
Martas
Wednesday 16 June 2010 - 06:48:50 Citovat
Host
Zbyša napsal ...

Zase stejna odpověd - neběžel ale on to čidlo netestoval jen vypisoval zavady z paměti - a nejde ta zavada ani vymazat


V tom pripade se uz opakovane bavime o nicem, pokud motor nebezi vyhodi to chybu snimace otacek vzdycky.
Zbyša
Wednesday 16 June 2010 - 07:10:27 Citovat
Host
Možna ho obhajuju neprávem ale myslim že vi co děla živi se tim už nějaky pátek a proč teda nevyskočily chby jinych čidel -otaček vačky - čidlo klepáni -lambda atd to přece při motoru v klidu taky nevkazuje žadne hodnoty. opět opakuji vyjižděl mi seznam zavad uložených v paměti řídící jednotky
Martas
Wednesday 16 June 2010 - 07:12:35 Citovat
Host
Zkus vznest dotaz na tvurce SW kery je v ECU, mozna ti rekne proc zrovna jen cidlo na klice vyhazuje chybu a ostatni ne ...
Zbysa
Wednesday 16 June 2010 - 07:17:19 Citovat
Host
Ok takže ty to víš na 100%? v tom případě jedu dneska za tim klučinou a nechám to změřit znova při nastartovanem a uvidime - neříkej mi že jsem to čidlo kupoval zbytečně-doufam že teda ze sebe neudělam idiota když tam pojedu vpodstatě s reklamací
Martas
Wednesday 16 June 2010 - 07:19:39 Citovat
Host
Jen tak pro zajimavost a proc ti ten servisak nerekne co tomu autu tak muze byt, jak by to resil on, kdyz uz teda k nemu jedes na diagnostiku ?

Takhle se tu bavime o nicem, to muze byt spousta veci proc se ti tak deje.

Jestli ti mizi voda tak to muze bytr i praskla hlava/tesneni = ztrata tlaku atd atd ....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2085 sec,0.1620 z toho dotazů.