• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nezávislé topení
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pepek
Friday 04 March 2011 - 00:19:06 Citovat
Host
Zdravím, nebyl by nějaký aktuálnější odkaz? Nějak se mi to nechce otevřít. Popřípadě kde to je umístěnop na FTP? Dík.
pepek
Friday 04 March 2011 - 00:58:52 Citovat
Host
Už jsem našel:-)).

Nebylo by prosím nějaké foto, jak to má být správně (nejspíše od výroby) zapojeno, popřípadě jaké přesné umístění (hadic, těla, kabeláže)? Mám OC 2,5DTi a tam ani před tím PP kolem není moc místa. Teď tam mám sice místa trochu více (původně byl IC), ale i tak si nejsem jist, jak by se tam webasto vešlo a jak vést např. hadice. Předem díky.
Petr
Tuesday 30 October 2012 - 11:16:10 Citovat
Host
Ahoj mám Omegu b (c)rv 2003,
Dnes jsem při výměně žárovky v mlhovce zjistil že mám NT hydronic d3wz Eberspacher.
Ale za celou dobu co auto mám (7let) nikdy neběžel.
Ted nevím co s tím.
Porádíte mi někdo? Čerpadlo paliva funguje zbytek díky nevědomosti nemohu odskoušet.
( petr.kromeriz zavináč email.cz )

pepek
Wednesday 31 October 2012 - 14:26:06 Citovat
Host
U me (OC, 2.5 DTi) je take Eberspacher D3WZ. Je to přihřívač (ne NT - pokud si nepletu ozn.). Měl jsem jej zablokovaný a v haji sitko, tak nejel. Těch možností proč nefunguje je ale mnoho, chce to vyčíst chyby, vymazat je. Pak to vyzkoušet nanovo, zase načíst a po té odstranit závadu (y). Pokud nemáš možnost sám, tak zkus třeba zde - Odkaz.
Jinak je to (alespoň u mne) nastavený na +5°C. Takže pokud bude víc, tak to samo ani neblafne.
Petr
Thursday 01 November 2012 - 07:47:26 Citovat
Host
Ahoj díky za reakci
Ano vím že je to jen přihřívač, jde o to že se to dá přestavět na NT.
(Tak jsem to vhodil do jednoho pytle )
Oc, 2,2DTI
Jakmile budu mít chvilku tak tam zajedu jsem Kroměřížák
Moc díky
Host
Thursday 01 November 2012 - 12:00:35 Citovat
Host
pepek napsal ...

U me (OC, 2.5 DTi) je take Eberspacher D3WZ. Je to přihřívač (ne NT - pokud si nepletu ozn.). Měl jsem jej zablokovaný a v haji sitko, tak nejel. Těch možností proč nefunguje je ale mnoho, chce to vyčíst chyby, vymazat je. Pak to vyzkoušet nanovo, zase načíst a po té odstranit závadu (y). Pokud nemáš možnost sám, tak zkus třeba zde - Odkaz.
Jinak je to (alespoň u mne) nastavený na +5°C. Takže pokud bude víc, tak to samo ani neblafne.


Po telefonickém rozhovoru jsem zjistil že v tom servise nezjištují a neopravují NT..
pepek
Thursday 01 November 2012 - 14:54:33 Citovat
Host
No mně jej tam kdysi "vyléčili" (spolu s jinými ránami . Asi to byl takový bonus.

Každopádně přihřívač jde přestavět na NT. Je k tomu potřeba dokoupit přestavbovou sadu nebo koupit nějakou straší použitou (ř.j., kabely a asi i vodni čerpadlo).
Jinak vstřícní radou (email, tel.) i prodejem novych i použ. ND (sekce bazar) jsou zde: Odkaz .... (snad se to také nezměnilo).
Není to ani tak daleko od KM.
Petr
Thursday 01 November 2012 - 17:40:43 Citovat
Host
Mimochodem já tam mám i pomocné čerpadlo.
To je právě to proč si myslím že by to mohlo být NT.
Ale nenašel jsem hodiny, ale po telefonu mi servisní technik v opelu řekl že by to mohlo být přestavěné jen na DO a díky tomu se sám nezapne.
JardaB
Thursday 01 November 2012 - 17:52:41 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja mam v alfe webasto, ktere se zapina jednim dratem na konektoru jak jsem dohledal a bylo vadne rele, ktere zapina do webasta stavu - na to jsem ale prisel, az kdyz jsem to vymontoval, rozebral a zkousel v garazi na stole - aspon jsem to vycistil
Kazdopadne to je take prihrivac ale staci, jen jsem si udelal extra prepinac, aby se to dalo pustit i nad 5 stC, nez dojedu na prvni krizovatku, uz to funi z topeni docela teply. Ale taky se da nastartovat a par minut pockat, az se to hezky vyhreje, doma v teple

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2009 sec,0.1589 z toho dotazů.