• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autorizovane servisy Opel v Pze
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
David
Wednesday 23 March 2005 - 09:25:59
Host
Pánové nezkouąel uľ někdo z vás Autotechnik Zralý. Díly jsou u nich v poho, ale jak je na tom ten jejich novej seris? Díky za komentář..
Brčko
Wednesday 23 March 2005 - 10:32:13
Host
Autotechnik Zraly,no mám zkuąenost jen takovou:byl jsem tam na diagnostice.Vědel jsem,ľe je to EGR,ale na doporučení Nia jsem to jel jeątě radąi zkouknout.Předcházelo tomu samozřejmě mnohonásobné čiątění.Nic uľ nepomáhá,asi se posral ten potenciometr.Tak musím dát novej-jetej.Nicméně u zralýho jsem dělat blbýho.Mechanik byl velmi ochotný a myslím si,ľe tomu i dost rozuměl.Kromě koupě fungl nového EGR za 3800kč na X16XEL,radil i to,co uľ skoro vąichni tady víme o EGR jak oblbnout a nevyhazovat za ně zbytečné pesos.Tak ľe já bych jim auto asi klidně svěřil.
2NIO:kdyľ uľ jsem tady nakousl ten můj EGR,tak mám poznatek o tom EGR z 2.5 V6.Nevím jestli ti to pak Andrej volal,zkouąeli jsme ho tam,padl tam perfektně,ale nedám tam ty kabílky.Je totiľ otočený a ta vsuvka je směrovaná na motor,tak ľe je tam nezapojím.
ahoj Brčko X16XEL
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1387 sec,0.1033 z toho dotazů.