• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nejde nafta
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Remus
Saturday 28 February 2009 - 10:03:49 Citovat
Host
Zdravim mam Oemgu C 2.5td 96kw a mam problem mam uz tyden auto v servisu a resi problem ze za zimna motoru nedochazi nafta ^au podavaci cerpadlo naftu z nadrze tlaci vsechny filty jsou nove hadicky spatecky atd...nevite co by to mohlo delat jak se motor zahreje tak je vse ok teple starty jsou super chyta škrtnuti a pred poruchou chytala perfektne i za zimna
pepex 2.5td
Thursday 12 March 2009 - 13:47:30 Citovat
Host
mám podobnej problém..

za jízdy se z nenadání vytratí nafta z filtru a auto zdechne..musim dlouho toèit,tak 20 vteøin a pak se filtr zøejmì naplní a motor bìží..

Na podzim jsem jezdil 70/30 na olej a myslel jsem že se ucpal filtr tak jsem ho vymìnil.Ono to jelo, ale teï se to chová stejnì..Jako kdyby se nachvíli vypnul ventilek na èerpadle motor vychlastal filtr a pak se zase ventilek zapnul..

Nevím co s tím, dnes se mi to stalo 3 x na 24 km..Chudák startér a baterka.Nikdy do teï jsem nemìl Turbodiesel, ale benzíny a ty šlapaly bez problémù.

Už na podzim jsem chtìl po maníkovi aby mi to napojil a ten øekl že to nejde..


Potøeboval bych od nìkoho vyèíst schéma elektriky okolo motoru, v chytrý knížce 2.5td neni..
Zajímalo by mì obsyzení kulatýho konektoru co nejde rozpojit..Je vedle bajonetu zboku na baterce.

Díky za rady

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1194 sec,0.0979 z toho dotazů.