• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Špatně funguje protiproluz.(OB sedan X25XE AT)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Leon
Thursday 22 January 2009 - 19:58:29 Citovat
Host
Ahoj všem !_; Mám problém s protiprokluzem. (ner! Je zima a při prokluzu zadního kola hrabe jenom jedno a při aktivivané funkci TC motor tarokuje (jako by šel na 3 válce) a druhé kolo se ani nehne. ^au Není to spojené přes ABS (to mě jde). Jak to má správně fakčit ??? Nedávno jsem byl v OPLU s něčím jiným a počítač neukázal žádnou chybu. Poraďte někdo co s tím může sakra být? !!(a)
JardaB
Thursday 22 January 2009 - 20:24:57 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to funguje IMHO dobre, jedina funkce TC je, ze omezi vykon motoru a to odpojovanim vstriku jednotlivych valcu. Toci se pak to kolo, ktere se vic klouze, druhe stoji. Je to docela OK proti necekanemu ustreleni v zatacce, pro rozjezd na snehu nebo vyjeti kluzkeho kopce je lepsi to vypnout a pekne si zahrabat
Taky je mozny, ze ti pribrzduje jedna strana.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Leon
Thursday 22 January 2009 - 20:35:36 Citovat
Host
Dík za odpověď.Taky to tak dělám že ho vypnu a hrabu a hrabu a .... jen mě zarazilo,že hrabe jenom jedno,nemělo by ho ABS přibrzdit ??? Jednou hrabe levé a jednou pravé kolo. Jak poznám jestli není špatné čidlo na ABS (ale to by asi svítilo jako závada,nebo se pletu) ?:!:
JardaB
Thursday 22 January 2009 - 20:41:55 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tohle ABS neumi aktivne brzdit, je to jen obycejne ABS. Aspon teda v OB, OC uz to ma mozna jinak
Ja dal dozadu obycejne Matador MP59 a IMHO super, nebojim se zadneho kopce. Predtim tam byly skoro nove letnaky a to se po snehu nerozjelo ani na rovine. Takze zimni gumy a no problem. Mozna jeste plnou nadrz, aby byl zadek tezsi, nejlepe i LPG

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Leon
Thursday 22 January 2009 - 20:48:06 Citovat
Host
Tak to asi bude v poho... Mám gumy nové GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ a je to v pohodě (ale ty love !buch ),už se v zimě nebojím a při aktivovaném TC je to v zatáčkách (jak jsi psal) proti ustřelení super. !_;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1751 sec,0.1495 z toho dotazů.