• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Špatně funguje protiproluz.(OB sedan X25XE AT)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Leon
Odeslal: Thursday 22 January 2009 - 19:58:29
Ahoj všem !_; Mám problém s protiprokluzem. (ner! Je zima a při prokluzu zadního kola hrabe jenom jedno a při aktivivané funkci TC motor tarokuje (jako by šel na 3 válce) a druhé kolo se ani nehne. ^au Není to spojené přes ABS (to mě jde). Jak to má správně fakčit ??? Nedávno jsem byl v OPLU s něčím jiným a počítač neukázal žádnou chybu. Poraďte někdo co s tím může sakra být? !!(a)
Poslední odpovědi
Leon
Odeslal: Thursday 22 January 2009 - 20:48:06

Tak to asi bude v poho... Mám gumy nové GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ a je to v pohodě (ale ty love !buch ),už se v zimě nebojím a při aktivovaném TC je to v zatáčkách (jak jsi psal) proti ustřelení super. !_;
JardaB
Odeslal: Thursday 22 January 2009 - 20:41:55

Tohle ABS neumi aktivne brzdit, je to jen obycejne ABS. Aspon teda v OB, OC uz to ma mozna jinak
Ja dal dozadu obycejne Matador MP59 a IMHO super, nebojim se zadneho kopce. Predtim tam byly skoro nove letnaky a to se po snehu nerozjelo ani na rovine. Takze zimni gumy a no problem. Mozna jeste plnou nadrz, aby byl zadek tezsi, nejlepe i LPG
Leon
Odeslal: Thursday 22 January 2009 - 20:35:36

Dík za odpověď.Taky to tak dělám že ho vypnu a hrabu a hrabu a .... jen mě zarazilo,že hrabe jenom jedno,nemělo by ho ABS přibrzdit ??? Jednou hrabe levé a jednou pravé kolo. Jak poznám jestli není špatné čidlo na ABS (ale to by asi svítilo jako závada,nebo se pletu) ?:!:
JardaB
Odeslal: Thursday 22 January 2009 - 20:24:57

Tak to funguje IMHO dobre, jedina funkce TC je, ze omezi vykon motoru a to odpojovanim vstriku jednotlivych valcu. Toci se pak to kolo, ktere se vic klouze, druhe stoji. Je to docela OK proti necekanemu ustreleni v zatacce, pro rozjezd na snehu nebo vyjeti kluzkeho kopce je lepsi to vypnout a pekne si zahrabat
Taky je mozny, ze ti pribrzduje jedna strana.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1062 sec,0.0806 z toho dotazů.