• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nová náprava :o)
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lhex
Monday 16 February 2009 - 15:04:21 Citovat
Host



btw: to uložení stabilizátoru na pomocném rámu je OK? že na tom obrázku je to tam vlevo takový divný..
Brenky
Monday 16 February 2009 - 15:56:39 Citovat
Host
Lhex: na fotce to vypadá nějak divně...to máš pravdu. Ale to jsou fotky hned po GO...když to ještě bylo dobré. Nový stabilizátor i gumy jsou přichystané na výměnu. Ale když jsem byl na geometrii tak jsme na nic uvolněného nepřišli.
JOB
Monday 16 February 2009 - 16:35:21 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Brenky napsal ...

co se týče špatně otočených silentbloků ramen, to si nejsem jist...ale po GO a následné geometrii bylo vše OK (prosinec 2008). Až do teď...teď z ničeho nic katastrofa. To s tou zkušební rovinkou to můžu zkusit. A výměna kol je na řadě až o víkendu....tky nás to napadlo že může být koplý ráfek nebo něco...a když ne, aspoň vyloučím další možnost. Za další nápady předem děkuji.


No ono právě když tam ty silentbloky dáš jinak než patří tak vydrží jen chvíli,takže je zkontroluj.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Tomin
Tuesday 17 February 2009 - 11:35:45 Citovat
Host
JOB napsal ...

Brenky napsal ...

co se týče špatně otočených silentbloků ramen, to si nejsem jist...ale po GO a následné geometrii bylo vše OK (prosinec 2008). Až do teď...teď z ničeho nic katastrofa. To s tou zkušební rovinkou to můžu zkusit. A výměna kol je na řadě až o víkendu....tky nás to napadlo že může být koplý ráfek nebo něco...a když ne, aspoň vyloučím další možnost. Za další nápady předem děkuji.


No ono právě když tam ty silentbloky dáš jinak než patří tak vydrží jen chvíli,takže je zkontroluj.



Silenty se tu celkem nedavno resily, tusim nekdo ze Slovenska. Reklamoval praci v servisu, ze mu ty silenty dali nejak spatne. V te souvisloti se zminovalo take to, ze se musi utahovat na aute ktere
je ZATIZENE (ne vyvesene na heveru) !!!

Tak jsem se popral s s tlacitkem "Hledej"
Tady Odkaz

To JardaB: ja jsem menil komplet 4 silenty. Ty mas ty zadni v trapu a pri tom nepoznas ve volantu zadnou vuli ?
Ted ve stredu jedu na geometrii a jestli nic nenajdou, tak se fakt uz picnu. Mam tam teda 225ky, se 195kama zimakama to bylo lepsi, ale rikam si ze se to musi najit. Preci neni reseni se vyhybat problemu. (ner!
Brenky
Friday 20 February 2009 - 15:32:55 Citovat
Host
tak jsem dnes zkoušel laborovat. Odhrabal auto, zvedl, dundal přední kola a koukal....jsem laik, takže nepoznám co je špatně..ale ten zadní silentblok ramene se mi moc nelíbil. Nasadil jsem tedy na zkoušku letní kola od kámoše (225ky) a jel jsem to zkusit. Nejdřív se to chovalo stejně jako dřív, ale po chvíli to na klidné cestě přestalo...nechápu. Každopádně je to lepší než s 205kama zimákama. Takže to vypadá, že budou v háji silentbloky a ještě k tomu ráfky ^au ach jo.
zítra sundáme ramena, tak se na to podíváme a kdyžtak dodám fotky.
jaja
Wednesday 07 July 2010 - 08:37:25 Citovat
Host
tet prave řeším vaš problem co tady píšete, mam ten samy problem ,a zjistil jsem ,že kdyš je nova naprava tak to neznamena ze ty dily co jsem tam dal že jsou dobre ,ta zavada spočiva vtom ,že v ramenu jak je uložem pravy silenblok (nenší) je ta guma odtržena ,normalne to videt nejde musí se to vyndat a kdyš se do ne da nejaka tyčka odpovidajicí pruměru a vyhnese to do strany taje to krasne videt,a to spusobuje špatne chovani vozidla pri jizde ,duvod je ten že ty silenbloky jsou měkke,musi byt original GM,jinak jsou vsechny sračky

Tomin
Wednesday 07 July 2010 - 13:14:26 Citovat
Host
jaja napsal ...

duvod je ten že ty silenbloky jsou měkke,musi byt original GM,jinak jsou vsechny sračky

To je zatim jen domnenka, nebo to mas prakticky vyzkousene ? Zkousel si ruzne vyrobce ?
Ja na to mam taky podezreni, protoze me se rizeni nezpresnilo ani kdyz jsem vymenil vsechny 4 najednou. A to nekupuju nejaky Polsky hnujdy. Vzdy nejakeho lepsiho vyrobce, nejlepe toho, co dodava do vyroby.


[ Upraveno Wednesday 07 July 2010 - 13:15:20 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1807 sec,0.1365 z toho dotazů.