• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
mlžení oken
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel232
Thursday 27 November 2008 - 17:01:09 Citovat
Host
Nazdarek! Hošani potřeboval bych poradit s mlžením oken v mé astře 1,6 16V 98, mlží se mi hodně okna při jízdě ikdyž jedu delší trasu - 40km, nevíte co s tím mám dělat?
Martas
Thursday 27 November 2008 - 17:05:47 Citovat
Host
Staci projit poradnu a najdes tam toho az az .... Navic neuvadis zda mas Astru F nebo G i kdyz spise bude to G, takze zkontrolovat kabinovy filtr (mas li), zkontrolovat zda prepina klapka vnitrni cirkulace atd ....

Pokud neco z toho nevis jak zkontrolovat, viz. prvni veta - prohledej poradnu.
Pavel232
Thursday 27 November 2008 - 17:14:07 Citovat
Host
Dobře díky a prosím okna by se mi neměli mlžit když přepnu na vnitřní nebo venkovní cirkulaci?
Díky
Martas
Thursday 27 November 2008 - 17:22:04 Citovat
Host
Astra je celkem povestna (zejmena F) ze se ji oproti jinym autum mlzi okna zejmena pokud prsi, nicmene pokud je stale zapnuta vnitrni cirkulace tak se mlzeni po chvili v podstate jeste nasobi.
Hujer
Thursday 27 November 2008 - 17:25:26 Citovat
Host
Při vnitřní cirkulaci - jak vyplývá z názvu - cirkuluje jen vzduch uvnitř kabiny, který dýchýním posádky vlhne, ta vlhkost kondenzuje na chladných místech - sklech. Takže víc se to mlží na vnitřní cirkulaci.
Jinak taky zkontroluj, jestli nemáš promočené koberce, případně do auta nezatéká.
Když v autě zatopíš, začne se voda odpařovat a taky pak kondenzuje na sklech.
Prazdroj
Friday 28 November 2008 - 18:54:48 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Pokud máš zapnutou vnitřní cirkulaci tak se ti ty vokna budou mlžit... Jinak máš určitě mokrej a ucpanej kabinovej Filtr.. U astry G je za kastlíkem naprostředku vozu vysunuje se do strany......vyndej vysuš .. nejlepší je ho vyměnit... já ho u Calexky vysoušim novej je drahej....

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1588 sec,0.1114 z toho dotazů.