• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: mlžení oken
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Pavel232
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 17:01:09
Nazdarek! Hošani potřeboval bych poradit s mlžením oken v mé astře 1,6 16V 98, mlží se mi hodně okna při jízdě ikdyž jedu delší trasu - 40km, nevíte co s tím mám dělat?
Poslední odpovědi
Prazdroj
Odeslal: Friday 28 November 2008 - 18:54:48

Pokud máš zapnutou vnitřní cirkulaci tak se ti ty vokna budou mlžit... Jinak máš určitě mokrej a ucpanej kabinovej Filtr.. U astry G je za kastlíkem naprostředku vozu vysunuje se do strany......vyndej vysuš .. nejlepší je ho vyměnit... já ho u Calexky vysoušim novej je drahej....
Hujer
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 17:25:26

Při vnitřní cirkulaci - jak vyplývá z názvu - cirkuluje jen vzduch uvnitř kabiny, který dýchýním posádky vlhne, ta vlhkost kondenzuje na chladných místech - sklech. Takže víc se to mlží na vnitřní cirkulaci.
Jinak taky zkontroluj, jestli nemáš promočené koberce, případně do auta nezatéká.
Když v autě zatopíš, začne se voda odpařovat a taky pak kondenzuje na sklech.
Martas
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 17:22:04

Astra je celkem povestna (zejmena F) ze se ji oproti jinym autum mlzi okna zejmena pokud prsi, nicmene pokud je stale zapnuta vnitrni cirkulace tak se mlzeni po chvili v podstate jeste nasobi.
Pavel232
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 17:14:07

Dobře díky a prosím okna by se mi neměli mlžit když přepnu na vnitřní nebo venkovní cirkulaci?
Díky
Martas
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 17:05:47

Staci projit poradnu a najdes tam toho az az .... Navic neuvadis zda mas Astru F nebo G i kdyz spise bude to G, takze zkontrolovat kabinovy filtr (mas li), zkontrolovat zda prepina klapka vnitrni cirkulace atd ....

Pokud neco z toho nevis jak zkontrolovat, viz. prvni veta - prohledej poradnu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0735 sec,0.0383 z toho dotazů.