• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
padá nafta? 2.0 Di
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jules
Sunday 05 October 2008 - 18:40:05 Citovat
Host

Zrdavim,potřeboval bych pomoc od nějakého odborníka z Prahy nejlépe s diagnostikou,nebo aspoň poradit. Nedaří se mi nastartovat 2.0 Di r.v. 99 Měnil jsem těsnění na sání+palivový filtr,po několika hodinách odvzdušňování se mi podařilo nastartovat.Pak to jelo bez problému. Za 2 dny jsem ráno nastartoval asi na třetí pokus (jezdím každý den) pak zas 2-3dny klid a zase to nešlo. Někdy to chytne a hned zas chcípne-jako kdyby tam nešlo palivo-možná ucpane síto v nádrži,nebo padá nafta? Nejde to vždy když to stojí delší dobu..Když se mi podaří nastartovat,tak to jede bez problému-tím bych vyloučil čerpadlo. Dnes jsem jel do práce busem nechci to moc točit na prázdno-kvůli čerpadlu. Měnil jsem i přepadové hadičky. Ještě bych chtěl vyměnit těsnění na trubkách vstupu a výstupu z pal.filtru,ale nemůžu je nikde sehnat. Už se něco tady podobného řešilo,ale něco si před barákem neudělám sám,tak bych uvítal doporučení na nějaký servis kde rozumí oplům-v Praze a okolí Dík za rady,doporučení na servis apod.
strelak
Monday 06 October 2008 - 06:35:34 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
zkusil jsi povolit vstřiky,když to nejde nastartovat?Aby jsi měl jistotu,jestli padá nafta nebo ne.Jestli se to zavzdušňuje,tak něco z toho,co jsi dělal netěsní.Před tím to jezdilo normálně?
jules
Monday 06 October 2008 - 17:19:42 Citovat
Host
před tím to jezdilo normálně.. Když se mi podaří nastartovat,tak jezdí normálně i teď. Jen ten start když to déle stojí..Sundal jsem vstřiky,a nafta šla,ale že by vyloženě stříkala se říct nedá..
strelak
Tuesday 07 October 2008 - 06:20:08 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
Je tam opravdu dost velký tlak,nafta musí stříkat,pokud to tak není,tak někde něco netěsní,píšeš,že jsi měl sundané sání,dělal jsem to taky,musel jsi sundat,nebo nějak naohýbat trubičky ke vstřikům,nepraskla ti nějaká,koukni,jestli to tam nesákne.Taky koukni na ten palivový filtr.Co spotřeba?
jules
Tuesday 07 October 2008 - 19:47:06 Citovat
Host
Trubičky ke vstřikům jsem ohýbat nemusel,šli pěkně ven.. Jinak spotřeba cca 6,5l Už to mám v servisu,tak jsem zvědavý jestli na něco příjdou...
strelak
Wednesday 08 October 2008 - 09:39:53 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
Potom prosím tě napiš,co s tím bylo,ať jsme chytřejší.Dík
jules
Saturday 11 October 2008 - 20:22:21 Citovat
Host
Tak byly to těsnění u trysek. Víko dolů + vačka musí ven.. dělali mi to v servisu 2700,- ( 1000,- těsnění,zbytk práce..)
skuby
Wednesday 29 October 2008 - 14:07:28 Citovat
Host
nazdarek
dneska som nasadol do auta presel par set metru a pak prislo cukani motoru a nasledne zhasnuti.Pak uz motor nesel nakopnout .Prepadove hadicky jsem menil pred rokem.Jeste info -Pred par dny mi zacalo auto hure startovat i kdyz je baterie v poradku.

astra G r.v. 98 2L-DI

pls poradte

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2193 sec,0.1817 z toho dotazů.