• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: chvění
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zbazi
Odeslal: Tuesday 04 March 2008 - 18:15:39
Potřebuji poradit.Občas se mě stává že při volnoběhu se třepe, ale otáčky jsou ok, nebo při jízdě přdám plin auto jak kdyby se třepalo a jelo tak na 3 válce a víkon je pryč. Bívá to chvilkoví záležitost. Ve B 1,6 16V r.v. 97
Poslední odpovědi
KopA
Odeslal: Tuesday 08 April 2008 - 21:42:48

V reakci na příspěvek od "Soldy" mě napadá zkusit vyměnit palivový filtr. Je to levná oprava a mohlo by to pomoci před samotným rozebíráním motoru kvůli ventilům. _;
Často se na tento filtr zapomíná a mnoho aut jezdí ješte s původním filtrem z výroby - hrůza. __;
soldy
Odeslal: Tuesday 08 April 2008 - 12:15:52

vis co, me to delalo taky, uplne to stejne, co popisujes, cele auto se chveje, nechce jet a pak z niceho nic se to spravi. Me uplne vzdycky pomohlo koupit V-power, na shellce, ne ze bych chtel delat reklamu,ale vzdycky to proplachnu za 500 tady tim benzinem a pak uz to nedela a tankuju zase obyc.
Zdenek
Odeslal: Sunday 30 March 2008 - 13:21:42

tak nevim asi ty ventyly, ráno sem jel a celou cestu dobrý a pak na spátek to zase zlobilo. tak pude do servisu s tema ventilama, bo nemám možnost dílny, abych to zgóml
Zdenek
Odeslal: Wednesday 26 March 2008 - 19:14:07

no tak dneska sem tam dal nový kabely tak uvidím ráno jak to bude studený
qpc
Odeslal: Monday 24 March 2008 - 23:20:07

pokud si teda jistej,že ti ventily i vodítka běhaj bez přidírání..
qpc
Odeslal: Monday 24 March 2008 - 23:19:24

pro jistotu bych zkusil normální svíčky,už jsme se setkali s tim,že jak vícebodové ,tak s kruhovim jiskřištěm byly po nedlouhém čase zdrojem problémů.Pak samozřejmě kabely,následuje zapalovací modul a pak ŘJ
Zdenek
Odeslal: Monday 24 March 2008 - 20:54:10

tk vám kluxi nevim zas to začíná dělat ještě skusím nové kabely a uvidím
Fanthomas
Odeslal: Thursday 20 March 2008 - 22:15:05

u X18XE mi tohle dělá špatná elektrika z řídící jednotky do cívky... občas se stává, že motor vůbec netáhne a pak se chytne...

tu elektriku jsem poznal podle toho, že to auto jede tehdy a jen tehdy, je-li venku pěkný počasí (nesmí pršet, to mám smůlu)
Anonymní
Odeslal: Thursday 13 March 2008 - 07:21:49

tak svicky sou tam novy dokonce tříbodoví, ale včera sem se naral a jel do servisu, ihned po startu si to moje vectra rozmylslela a jela uplne normalne, tak sem skusil natankovat u jine benzinky, a dneska sem jel do prace a furt je to dobry, tak už asi nebudu tankovat na euro oilu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0559 sec,0.0180 z toho dotazů.