• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: brzdové destičky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
johny
Odeslal: Monday 01 October 2007 - 07:35:00
ahoj chlapi, jakou značku máte ověřenou.jinak kdyby někdo měl na predek 2.0 16V,tak je beru!dík
Poslední odpovědi
RBr
Odeslal: Wednesday 17 October 2007 - 08:59:07

Jerry napsal ...

Legend :
Kecáš !!! i omega má indikaci sjetých destiček na zadní nápravě. Spočívá v tom, že nejdřív to začne lehce pískat a končí to neuvěřitelným hučením jako když do sebe zajíždějí dva vlaky !!! _; _; _; ?lola ?lola ?lola

No a votom to je _; ?lola


Tak má to indikaci nebo nemá?! ?lola
Jerry
Odeslal: Wednesday 17 October 2007 - 00:08:20

johny :
Jinak nevšiml jsem si tady ve vlákně typu auta a ostatních specifikací. Jde taky o to jestli máš původní kola a brzdový kotouče nebo snad jiný, event. jiný brzdiče a pak je to otom. ATE nejsou špatný ale pozor na jaký kotouče a do jakýho průměru. Na Calibru jsem kupoval komplet (kotouče, destičky ATE) a je to hodně znát !!! _;
Jerry
Odeslal: Wednesday 17 October 2007 - 00:00:39

Legend :
Kecáš !!! i omega má indikaci sjetých destiček na zadní nápravě. Spočívá v tom, že nejdřív to začne lehce pískat a končí to neuvěřitelným hučením jako když do sebe zajíždějí dva vlaky !!! _; _; _; ?lola ?lola ?lola

No a votom to je _; ?lola
sowwwa
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 23:28:20

Indikaci vzadu ma taky napr. Sharan, ale jen na jedne strane. Omega samozrejme ne. Akorat je dobre zkontrolovat ty pruzinky co zezadu pritlacujou desticky, vetsinou rychle zreznou a upadnou nebo se nejak zkrouti. Jmenuje se to "prislusenstvi zadni kotoucove brzdy". Nesplest s prislusenstvim parkovaci brzdy, to je neco jineho.
Legend
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 21:55:42

Omega nemá indikaci opotřebení vzadu, tu jsem viděl zatím jen u BMW 730.
RBr
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 21:15:42

Máte oba pravdu, už to vidím i v Jak na to, zřejmě jsem to měl spojené s předními __;
Díky!
qpc
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 17:36:47

RBr napsal ...

Potřebuji rychle poradit!

Objednávám si nové ZADNÍ kotouče a destičky u Moje auto (výrobce ATE, mají zde slušné ceny). Ale teď nevím jestli indikace opotřebení je i na zadních kolech!
Kdo máte jistotu, jak to je vzadu s indikací u omegy B 2.0.litr 16V 1999 rok.?



vem ty ATE,to je dost dobrej standart
KopA
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 17:29:44

RBr: vzadu nema indikaci opotrebeni zadny auto co ja vim. Pokud chces jistotu tak se podivej do jejich nabidky a uvidis ze zadni brzdove desticky s cidlem opotrebeni tam nenajdes.

Teda co jsem to psal za blbosti no hruza asi jeste spim.
RBr
Odeslal: Tuesday 16 October 2007 - 12:36:59

Potřebuji rychle poradit!

Objednávám si nové ZADNÍ kotouče a destičky u Moje auto (výrobce ATE, mají zde slušné ceny). Ale teď nevím jestli indikace opotřebení je i na zadních kolech!
Kdo máte jistotu, jak to je vzadu s indikací u omegy B 2.0.litr 16V 1999 rok.?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0598 sec,0.0210 z toho dotazů.