• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: po startu se motor trepe...
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Koudelka
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 16:10:04
Ahoj lidi, mam Kadetta 1,6 i a po startu se motor klepe jak decko na zmrzlinu . Asi tak po minute se srovna a uz bezi normalne. Po nastartovani drzi tech 1400 ot.. Za plynem jde normalne jen na volnobeh se trese. Nevite co by to mohlo byt? A nerikejte mi ze je to starsi auto, to slysim porad. Dekuju za radu Honza
Poslední odpovědi
Koudelka
Odeslal: Wednesday 09 August 2006 - 19:30:16

Ty kabely jsem daval v lednu nove a svicky take. Dokonce jsem tam dal starsi Bosch a je to porad to same. Zkusim ty tlaky motoru. Na volnobeh po zahrati bezi normalne, obcas sebou skubne ale to je asi v norme ne? Otacky kolem tech 900 az 800 ot/min. Moc vam vsem dekuju za radu.Ahoj
Yper
Odeslal: Wednesday 09 August 2006 - 09:54:28

Ten nepravidelný chod může dělat ta elektrika - zejména studená svíčka - a to i nová, která špatně pálí za studena!
Podíval bych se ale také na tlaky ve válcích, kdy jeden může mít nižší tlaky a pak špatně pracuje a když se zahřeje, tak se "zatáhne" a pak běží lépe.
Brouček
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 17:13:29

A klepe se i při těch otáčkách na volnoběch, co uvádíš?Zvuk motoru je normální? Neběží třeba jen na 3 válce a pak se přidá ten poslední? Co kabely, svíčky. Pokud je toto vše v pořádku,tak jukni na zavěšení motoru.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0619 sec,0.0183 z toho dotazů.