• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: osmibod.vstřikování
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
IggY
Odeslal: Sunday 07 May 2006 - 22:15:02
Zdravim všechny,zajímalo by mě vše co se tyká 8bod vstřikování,výrobci,ceny,výkony,prodejci,či zastoupení.Předem děkuji za jakoukoli informaci
Poslední odpovědi
WISAStar
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 11:24:07

VGT napsal ...

WISAStar napsal ...

a to je mysleno dva na valec jo? to by muselo byt i sani od te firmy atd... ale to muzou udelat rovnou vetsi trysku naco dve!! a to delaji do felicii? kdyt to je nejslabsi rozsireny motor v cesku tak to asi na zavodeni nebude

Jde o tělesa škrtících klapek (pro každý válec jedna) a u každé klapky jsou dva vstřikovače. Odkaz Celé je to seskupeno do baterie pro čtyřválec.
Odkaz K tomu bude třeba i ECU a jiné věci.Cena takovéto úpravy jistě bude vyšší než cena toho původního Kadetta.
Samozřejmě, že se dá závodit i se slabým motorem.(netřeba ohrnovat nos nad "slabou Felicií") Jezdí se přeci v různých třídách či divizích.
V minulosti se dokonce dosažené časy či umístění ve třídách počítaly dle jistého klíče dohromady. Takže:
- v Le Mans ve 24 hodinovce dojelo Aero druhé hned za Ferrari
Vůz Aero (Aero Letňany, továrna v Praze)

- Škoda 130RS skončila v ME (mistrovství Evropy) jeden rok druhá (v absolutním pořadí, svoji třídu samozřejmě vyhrála), hned rok na to ME Škodovka vyhrála absolutně (před BMW a Audi).


Ja myslel jako ze u skodovek to zvysi opravdu vykon a vyplati se to ale u novejch aut asi moc ne... neni lepsi dat do toho kadeta dvoulitr 16V co ma 110 kW nebo zkusit stesti a sehnat ho s turbem nebo eventuelne to tuborbo dodelat????? rek bych ze z toho motoru jeste pujde hodne vymacknout a na lehkyho kadeta je to docela maximum _; kdyz kalibra bez omezovace litala 260-270 a je tezka jako omega co pak musi delat kadet ?lola
VGT
Odeslal: Thursday 17 May 2007 - 22:57:06

WISAStar napsal ...

a to je mysleno dva na valec jo? to by muselo byt i sani od te firmy atd... ale to muzou udelat rovnou vetsi trysku naco dve!! a to delaji do felicii? kdyt to je nejslabsi rozsireny motor v cesku tak to asi na zavodeni nebude

Jde o tělesa škrtících klapek (pro každý válec jedna) a u každé klapky jsou dva vstřikovače. Odkaz Celé je to seskupeno do baterie pro čtyřválec.
Odkaz K tomu bude třeba i ECU a jiné věci.Cena takovéto úpravy jistě bude vyšší než cena toho původního Kadetta.
Samozřejmě, že se dá závodit i se slabým motorem.(netřeba ohrnovat nos nad "slabou Felicií") Jezdí se přeci v různých třídách či divizích.
V minulosti se dokonce dosažené časy či umístění ve třídách počítaly dle jistého klíče dohromady. Takže:
- v Le Mans ve 24 hodinovce dojelo Aero druhé hned za Ferrari
Vůz Aero (Aero Letňany, továrna v Praze)

- Škoda 130RS skončila v ME (mistrovství Evropy) jeden rok druhá (v absolutním pořadí, svoji třídu samozřejmě vyhrála), hned rok na to ME Škodovka vyhrála absolutně (před BMW a Audi).
WISAStar
Odeslal: Thursday 17 May 2007 - 16:21:51

a to je mysleno dva na valec jo? to by muselo byt i sani od te firmy atd... ale to muzou udelat rovnou vetsi trysku naco dve!! a to delaji do felicii? kdyt to je nejslabsi rozsireny motor v cesku tak to asi na zavodeni nebude _;
VGT
Odeslal: Thursday 17 May 2007 - 09:32:36

Větší vstřiky samy o sobě nestačí, neboť více paliva do válce nedostaneme kvůli lambda-regulaci. Museli bychom mít ECU bez lambdasondy, anebo software, který alespoň při plné akceleraci přejde do režimu Open-loop (otevřená regulační smyčka = řízení bez zpětné vazby). Jak to máš ty, Jendo?
oplik.jenik
Odeslal: Thursday 17 May 2007 - 06:47:21

8 bod je hola hloupost řešit...... jestli jsi tak zapalenej do závodu tak kup vstřiky s větším prutokem jdou sehna až pětinásobku klasického vstříku a to se rovná 20vstřik:-)
Václav GT
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 08:30:22

NIO napsal ...

.... tak nikde nevidim nic v tom smyslu STAVBA ZAVODNICH VOZU.

RENBAU .... rennen=závodit, bauen=stavět já jsem si před první návštěvou této stránky také myslel, že půjde o stavbu závoďáků
NIO
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 19:39:45

nic ve zlem je v pohode, ale ze jsi se nechal unest nazvem webu?? at koukam jak koukam a ctu tak nikde nevidim nic v tom smyslu STAVBA ZAVODNICH VOZU.
IggY
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 19:34:09

Zdrvim ,tak jsem se konečně dopátral k jádru věci. Stavim kadeta na hobby rallye a zajímalo 8bod vstřikování místo karburátorů.Tento typ vstřikování používá např. felicia KIT. Vyrábí to firma JENVEY Anglie.zastoupení pro čr Odkaz Možná jsem se nechal trochu unést názvem tohoto webu,ale nic ve zlém.
JOB
Odeslal: Monday 08 May 2006 - 16:02:59

IggY napsal ...

No dobře,děkuji všem.Upřímně,čekal jsem něco s erijoznějšího.PS kadetta V8 jsem ještě neviděl

Tak to jsi toho viděl málo,nedávno tu kolovaly fotky upravenýho kadetta ve kterém byla právě V8 z Corvety

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0618 sec,0.0178 z toho dotazů.