• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: Doporučení na servis/dílnu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
robik00
Odeslal: Tuesday 02 August 2011 - 17:50:49
Zdravím

Mám problémy s elektroinstalací u Omegy 00, 3.0. Konkrétně špatné starty teplé i studené, veliké kolísání volnoběhu (700 - 2000 rpm) a dále potřebuji přetěsnit ventilové víko. Váha, volnoběžný ventil, čidlo teploty + otáček, kabely, svíčky nové. Diagnostika nic nového nehlásí. Prosím o tip na dobrého mechanika v Praze nebo okolí.

Díky moc Robert
Poslední odpovědi
robik00
Odeslal: Wednesday 03 August 2011 - 18:12:18

Díky moc za info, R.
McJOHN
Odeslal: Tuesday 02 August 2011 - 20:50:32

S elektroinstalací Ti mohu pomoci já, ovšem záleží jaké problémy s ní máš (mail mám v profilu).
Přetěsnit víka bych taky mohl udělat, jinak se dá taky kontaktovat člen OCR Legend (ten je však do 14.8. na dovolené)
Chceš-li jinak doporučit člověka, který se profesionálně zabývá nejen diagnostikou, ale i odstraňováním závad na automobilech, tak ve Vysočanech je pan Hrdlička tel. 603422882 . Návštěva u něj s diagnostikováním konkrétní závady je za 1000,-Kč (bez ohledu na čas) Samotná oprava je pak věcí domluvy s ním.

P.S. jinak taková poznámka na okraj. Tady jsi již na svou otázku dostal odpověď, zkus prosím příště přemýšlet než založíš nové vlákno. Pak se poradna stává nepřehlednou. Dík

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0573 sec,0.0218 z toho dotazů.