• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: Letní sraz 2011
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mates
Odeslal: Monday 16 May 2011 - 10:50:21
Hej hola bando, zde budou průběžně aktualizované informace o letním srazu 2011, který se koná 17.-19.6.2011 tutok. Doporučuji tedy občas hodit čučku na tento první příspěvek.

Takže můžete začít plácat o tom kdo pojede, kdo si co (koho) veme atp.

Startovné pro letošní letní sraz je 300,-/hlavu, kindoši do 15 let to maj grátis, ti starší nee, páč strašně chlastaj V té ceně je pivo, limo, několik kilo předuzenýho bůčku "light", několik kilo klobás a již tradiční sobotní grilovaná krkovice. Na srazu bude udírna, kde budou zmiňované pochutiny viset, ovšem pokud si dovezete nějakou lahůdku z vlastních spižíren, bude to jen dobře, aspoň budeme mít v pátek s Robasem co papat. _;

Pro děti bude připravena panem Freezem malá olympiáda, pro dospělé nějaká ne moc fyzicky náročná soutěž.

Bude též možnost doplnění klimy panem mekánikem Lešákem.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ubytování:
Kemp bude skoro celej rezervovanej pro OCR, kromě ubytovny, kde budou bydlet nějací konferenciéři, kteří ráno odjedou a večer přijedou, takže v poho... Celkem bychom tedy měli mít k dispozici cca 140 lůžek. Ceny ubytování si zjistěte tutok podle toho kde budete bydlet a kolik vás bude. Možné slevy pro náš klub se vyjednávají. Ubytovat se lze tedy v chatkách, srubech a na hotelu. V ubytovně nelze! Jak která ubikace vypadá si lze prohlédnout hentutok. Každá postel má svoji peřinku a polštářek.
Jak si tedy objednat nocleh?
No přece u mě a to tak, že mi napíšete mail na Email kde bude Nick, kde chcete dělat hají, kolik bude dospělých lidí a kolik z toho do 15ti let! Toto mi napíší i ti co už to psali sem do vlákna! Pokud mě uvidíte na chatboxu, můžete i tam, ale mail je jistější.
Zde je plánek kempu s čísly chatek.


Obsazenost:
Srub č. 5:
Srub č. 6:
Chatka 1 : obsazeno Ciba + 2
Chatka 2 : obsazeno Micros (Calibra club)
Chatka 3 : obsazeno 4 lůžka Motylek, Jarda, Sabisek + 1 (plno)
Chatka 4 : obsazeno Pepo, Štuky a 2 squaw (Calibra club) - plno
Chatka 5 : obsazeno Mystique + family (Calibra club) - plno
Chatka 6 : obsazeno Tydou, Mity, Mical + family (Calibra club) - plno
Chatka 7 : obsazeno Jerryiovi
Chatka 8 : obsazeno Ondreyiovi (plno)
Chatka 9 : obsazeno JOBovi (plno)
Chatka 10: obsazeno Lachtan6 (plno)
Chatka 11: obsazeno Saxon (Calibra club)
Chatka 12 : obsazeno Žížaiovi (plno)
Chatka 13 : obsazeno 4 lůžka Freezeovi (plno)
Chatka 14 : obsazeno 2 lůžka matesovi
Chatka 15 : obsazeno 2 lůžka TomD, Náča
Chatka 16 : obsazeno Wonderboys (plno)
Chatka 17 : obsazeno 3 lůžka Robasovi
Hotel pokoj 1: obsazeno 3 lůžka Richecovi (plno)
Hotel pokoj 2: obsazeno 1 lůžko Sup
Hotel pokoj 3:
Hotel pokoj 4:
Hotel pokoj 5:
Hotel pokoj 6:
Hotel pokoj 7:
Hotel pokoj 8:
Hotel pokoj 9: Wonderboys (plno)
Hotel pokoj 10: Legionářovic (plno)
Hotel pokoj 11: RRAAFF (plno)
Apartmán A1: tom l (plno)
Apartmán A2:
Apartmán A3:
Apartmán A4: Jaryn (plno)
Apartmán A5:
Apartmán A6: misan26 (plno)
Pole za kempem: Legend ve stanu
Pole za kempem: McJOHN v karavanu
Poslední odpovědi
KopA
Odeslal: Wednesday 20 July 2011 - 20:32:01

Není to dnes kdy není problém stáhnout desítky giga za den už jedno?
Mě by to trápilo jen z pohledu uploadu a místa na serveru ale pokud je místo a někdo má rychlej upload nebo dost času tak proč ne - aspoň se využije všechno to full-hd harampádí a podobný věci _;
Martas
Odeslal: Tuesday 19 July 2011 - 18:04:25

McJOHN napsal ...

s trochou zpoždění jsem zpracoval fotografie ze srazu a nahrál jsem je na FTP.
//Srazy_OCR/2011_Zdirec_leto/McJOHN/

Jen nechápu ty, kteří fotky vyfotí a ani je nezmenší. Frknou je tam v plné velikosti.
A to se netýká jen letošního letního srazu. Mohlo by mi to být jedno, ale .... chce-li někdo fotky stáhnou je rozdíl stahuje-li 100MB nebo 10MB (případně i méně).



jj tohle jsem pripominkoval uz pred nekolika lety, nehodlam si z toho delat plakaty ... ale sem zvedavej kolikrat se ti tu objevi dotaz co to je a jak se to dela __;)
McJOHN
Odeslal: Tuesday 19 July 2011 - 17:05:22

s trochou zpoždění jsem zpracoval fotografie ze srazu a nahrál jsem je na FTP.
//Srazy_OCR/2011_Zdirec_leto/McJOHN/

Jen nechápu ty, kteří fotky vyfotí a ani je nezmenší. Frknou je tam v plné velikosti.
A to se netýká jen letošního letního srazu. Mohlo by mi to být jedno, ale .... chce-li někdo fotky stáhnou je rozdíl stahuje-li 100MB nebo 10MB (případně i méně).
tom l.
Odeslal: Sunday 26 June 2011 - 18:39:15

watchi napsal ...

co nejaky foto...?nekdo neco hodte


Tak tady něco....... Odkaz
GAS
Odeslal: Wednesday 22 June 2011 - 07:06:55

A hlavně nezapomeňte na to že zde bylo i dobře postaráno o ty nejmenší a hlavně o jejich pitný režim

Legend
Odeslal: Wednesday 22 June 2011 - 00:11:56

Tak to je celkem běžné, že je škrtící klapka vyhřívaná vodou, u jakého auta není !!(a)
Jeronimo
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 23:32:36

ciba napsal ...

Jeronimo:to jsem rad jeste to fakt vem poradne a bude snad klid:D no ja letos udelal jen par fotek kdyz jsem prijel v patek vecer takze jsou nic moc ale neco sem asi hodim..

Trochu jste mi pánové (s Legendem) pozapomněli říct, že když budu sundavat klapku sání a odpojovat všechny hadičky, může z nich vytéct bez problémů i půl litru vody (ner!

No ale mám z těch všech tekutých chemikálií hezky jemný ruce a klapka je čistá ; Teď ještě co motůrek na trochu chladící kapaliny v sání

A spínač zadních světel na zpátečku už jsem namontoval novej - 130 Kč a 5 minut práce.
Jerry
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 18:23:03

Tak jsem poslal taky nějaké fotečky na ftp.
Některé jsou opravdu povedené třeba Prazdroj se Supem to je neodolatelné _; !!(a) _;



Robas
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 17:22:58

Tak, tady je pár fotek ze srazu..... první dvě jsou z pátečního výletu na kolech na náš oblíbený sport.... hospoda je vpravo od té paní .... nějaké komorní ze čtvrtečního večera a poté artistický výstup Dua matMcJohn z pátečního rána . Do příštího srazu si snad nacvičí výměnu a bude věšet ten, co se letos flákal dole.......

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0502 sec,0.0214 z toho dotazů.