• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: ABS(TC)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jani152
Odeslal: Wednesday 05 January 2011 - 21:26:57
ahoj te, mam taky to problem, mam omegu 2.5i r.1995 a nejde mi TC, ABS ide ok ale TC vobec, mam ABS s TC a mam aj na vypnuti TC tlacitko ale nesvieti mi kontrolka TC ked zapnem zapalovanie, porovnaval som vyrobne cislo ABS aj typ s inou omegou ktora ma TC a aj je chunkcne. vie mi niekto poradit ci to ma TC samostatnu RJ alebo to je chyba niekde inde.
Dakujem
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Wednesday 09 November 2011 - 01:05:02

Czestochowa je z prahy 400km, jezdim tam pro LPG komponenty
Konektory jsou u všech jednotek stejné, takže jednotky DY namontuješ, připojíš na trubičky, připojíš konektor a hotovo _;
KopA
Odeslal: Tuesday 08 November 2011 - 22:38:01

Co takhle tam někde kliknout?

Sławomir Biskup
BERTO
ul.Czysta 8
42-200 Częstochowa
Gumidek83
Odeslal: Sunday 06 November 2011 - 19:30:59

a ty trubičky a konektor je tam stejny jak u DX? nemůžu na té stránce najít z jakého je města
Legend
Odeslal: Sunday 06 November 2011 - 17:22:40

Třeba tahle: Odkaz
Gumidek83
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 17:59:38

pravě mě o to TC nejde. zaleží mi na abs a bez lpg bych to taky nepřekous. koukal sem na to alegro ale neumim polsky tak sem tam moc nezjistil
Legend
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 17:58:15

Můžeš použít řídící jednotku DY (mění se včetně té hydraulické kostky, taky se liší) a všechno bude fungovat, akorát přijdeš o TC (to je asi řešení, které máš na mysli). Jednotek DY je hodně, má ji asi každá Omega po roce 98, která nemá TC..
Stepo
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 16:41:06

Lze pouzit elektroniku z typu DZ, bude Ti ale blbnout otackomer ( skakat chaoticky nahoru dolu, po 10 minutach se odpoji a zustane na "0"
V pripade, ze mas LPG a bere si udaje o otackach z dratu mezi ECU a otackomerem, budes mit problem. Ja to pak prepojoval na drat signalu k inducce.

Ja to tak docasne mel, nez jsem sehnal DX jednotku ( na allegro.pl k mani byva, u nas bez sance ). Jezdit se s tim da, jen nejedou ty otacky a TC. Rychlost a ABS funguje v poradku.
Gumidek83
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 13:04:59

chci se zeptat mam špatnou jednotku abs je to typ dx s TC a zajímalo by mě jestly tam jde dat jednotka bez TC. o funkci TC mi nejde spíš potřebuju vědět rychlost a aby fungovalo ABS. diky
Pavel
Odeslal: Tuesday 29 March 2011 - 22:05:01

Ahojte tak jen ještě dopisuju dneska se mi to znova rozsvítilo a už teda
vím přesně že je to kvůli tomu jak startuju tak hned spínám světla dělám to nějak
nevnímavě a tím pádem je to jen kvůli mě, že to svítí. Ale díky za vysvětlení Tak at' vám ty oply šlapou bez problému zatím zdarec

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1097 sec,0.0760 z toho dotazů.