• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Jake auto vybrat?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jenik
Odeslal: Thursday 09 December 2010 - 08:14:41
Ahojte
doma potrebujeme auto na popojizdeni combika, ale s cenou max. 35tis.

Uvazuji o nasledujicich vsech v kombiku:

Marea

Astra G

Vectra B

Felicia



Doporucte prosim nekdo , spis tady na foru pokud Astru, tak na co si dat pozor, jaky motor vybrat a taaak.
Pred 5 rokama jsem mel Astru F, ale se slabym motorem a bylo to fakt k vzteku.


Diky

Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Monday 13 December 2010 - 12:24:04

No, např. já mít v kůlně potkanej LET, tak ho dám do kupy a do toho třídvířka ho namontuju, celkově by to byl velmi výhodný počin. Mrkni na ten interiér, ten nemá chybu. Géčka jsou obecně držáky, takže vozit v něčem takovým rodinu bych se po důkladné kontrole všech systémů vůbec nebál. O Feldách už nepište, to jsou strašný orezliny! Když už tak v dnešní době pozink, např. Fábku, ne?
jenik
Odeslal: Saturday 11 December 2010 - 09:27:18

Nooo myslim tim v uchazejicim stavu:-), neco si zvladnu udelat sam. Jako rodine auto mame Fiata Stilo MW, ktere je v top stavu.
JOB
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 19:21:37

Jiřik napsal ...

Odkaz
není zrovna to co sháníš, ale časem seženeš i tu, nenech si nakukat, že to nejde, pokud ne hned, tak velmi brzo ano. Když někdo potřebuje fast money, dá cenu ze které se jednomu protočí panenky
Prosím vás lidi proč vůbec zmiňujete auta jako Felicie?
To si může rovnou jít vybrat do nejbližšího bazaru a nemusí to řešit tady!


Tak já bych řekl že o felicii začal psát tazatel hned na začátku
Jinak je hezké že jsi našel Géčko za 20tis. ale je to cupé které jsou ze všech nejlevnější protože je nikdo nechce.Jestli chce kombíka se silným motorem,ve stavu kdy v tom bude moct s klidným svědomím vozit rodinu tak Géčko v této cenové relaci nesežene
KopA
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 18:29:30

Tak do města, do školy/ky a do krámu bych volil Felicii.

1.8 nebo 2.0 se ti ani neohřeje a Felicie asi taky ne ale určitě bude mít veškerý díly mnohem levnější než jakýkoliv Opel a to rodinný rozpočet ocení.

Jediná nevýhoda že celkem reznou.

Jen můj názor.
Jiřik
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 12:19:00

Odkaz
není zrovna to co sháníš, ale časem seženeš i tu, nenech si nakukat, že to nejde, pokud ne hned, tak velmi brzo ano. Když někdo potřebuje fast money, dá cenu ze které se jednomu protočí panenky
Prosím vás lidi proč vůbec zmiňujete auta jako Felicie?
To si může rovnou jít vybrat do nejbližšího bazaru a nemusí to řešit tady!
Jenik
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 10:58:06

nejake opravy me nevadi, neco si zvladnu udelat sam , ale do opravy typu - vymena spojky, vymena hlavy, motoru... tak do toho se mi nechce.
Potrebuju necim vozit deti do skoly a taky se s tim dostat na nakup, takze auto na kratke cesty.
freez
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 08:19:19

Astru G s motorem 1,8 nebo 2,0 za ty peníze neseženeš tam je pořád cena někde kolem 50 tis. Pravda je že ten 2,0 jede dobře, přesedal jsem do ní právě z Astry F s motorem 1,6 55 kw a to si budeš připadat jako v raketoplánu, moc jich ale není zase jsou docela dobře vybavené asi jako toto, jen ta spotřeba je na dnešní ceny benzínu drobet vysoká zvláště pokud bys s ní jezdil město. Zase Gčko oproti Fiatu nebo Škodovce či Vektře nerezne, ale za 35 t bych se být tebou kouknul po něčem takovém.
Martas
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 07:53:18

Kombika za 35 000 v dobrym stavu ?

Z uvedenych urcite nejsehnatelnejsi v dobrem stavu bude Felicia ... ale tam zas narazis na vykon motoru i kdyz ona je hodne lehka a slabsi motor neni tolik znat.

Ale cele je to o tom co od toho auta ocekavas jakou mas dostupnost servisu pripadne co si umis udelat sam. U 10 let staryho auta uz bude nejaka udrzba potreba, zejmena pokud nejsi ridic kterej s tim jezdi dokud to jde a nevadi mu veci typu ze neco boucha,ze to nesedi, ze to blbe brzdi a ze to po ranu chytne na 3 valce.
Jiřik
Odeslal: Friday 10 December 2010 - 07:47:59

Myslím, že když měsíc dva počká, klidně to géčko ve dvoulitru za tyto peníze sežene. Hele, chvíli počkat je vždycky velmi ekonomický počin
Jinak 100kW nepovažuju za žádný silný motor, to je prostě dnes minimum

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0592 sec,0.0339 z toho dotazů.