• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: pára z topení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mišula
Odeslal: Monday 08 November 2010 - 16:40:51
ahojky mám problém mám auto opel Vectra a z topení mi jde pára, čím to může být?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Saturday 23 January 2016 - 21:21:16

U Vectry nevím. Informace budou určitě k dohledání na netu. Znám Astru G/Zafiru A a starší oply. Většinou se k tomu leze po sundání středového tunelu a deklu v prostoru nohou spolujezdce. Nevím kolik je místa v motorovém prostoru, možná stačí propláchnout bez vyndavání. Jen odpojit hadice.
Samozřejmě pořádné propláchnutí chladácího okruhu vodou a chladič pro jistotu taky, ať se to hned zas neucpe.
Anonymní
Odeslal: Saturday 23 January 2016 - 20:03:06

ten se dá vytáhnout bez demontáže palubní desky??
Anonymní
Odeslal: Saturday 23 January 2016 - 18:52:27

Vyndat radiátor a zkusit vypláchnout. Po vypláchnutí musí byýt průchozí. Já to dělám wapkou, kupodivu se žádnej nikdy neroztrhl. Pokud se roztrhne, koupit novej . drahý to není, ale často se to ucpe zas. Zanesený chladící kanálky v motoru rzí.
Anonymní
Odeslal: Saturday 23 January 2016 - 12:41:31

Nazdar pánové.Mám 10 let sloužící Vectra B 1,6 16V 1997r,v manual klima,kterou už nevyužívám(investice) si asi řekla že přestane topit.Termostat funguje jak má.Nahřeje se voda,ale z průduchů tak akorát lehce ohřáty vzduch.Napádá mě radiátor.Je možnost jak ho prověřit jestli to je opravdu on?Dá se popřípadě pročistit bez demontáže?Děkuji za reakce Michal
mates
Odeslal: Sunday 18 August 2013 - 09:08:13

Přesunuto ze založeného vlákna, naučte se odpovídat.
Andy napsal ...

Mám stejný problém s topením,má to digiklimu.Všechny trubky co se týče topení jsou horký,ale klapka topení nefunguje.Pokud je to stejný problém, jako měl David,chtěl jsem poprosit o radu, co s tím jde udělat.Předem děkuji.Andy
Jedná se o Vectru B 1999.
Andy
Odeslal: Friday 16 August 2013 - 16:06:48

KopA napsal ...

Davide pokud jsou trubky horký a v autě to netopí zkus šáhnout na bok středovýho tunelu tam kde má řidič pravou nohu a spolujezdec levou. Pokud tam bude teplo tak ti nejspíš praskla páčka klapky směšovače vzduchu. Asi ti to táhlo kterým ovládáš studenej nebo teplej vzduch půjde hodně zlehka.

Kdyby to bylo tím tak bych ty packy někde vyhrabal a nechal ti ji zdarma.

KopA
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 20:02:59

Davide pokud jsou trubky horký a v autě to netopí zkus šáhnout na bok středovýho tunelu tam kde má řidič pravou nohu a spolujezdec levou. Pokud tam bude teplo tak ti nejspíš praskla páčka klapky směšovače vzduchu. Asi ti to táhlo kterým ovládáš studenej nebo teplej vzduch půjde hodně zlehka.

Kdyby to bylo tím tak bych ty packy někde vyhrabal a nechal ti ji zdarma.
lesak
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 08:06:24

Jestli tě nemizí voda a už máš sucho tak bych řekl že ti tam opravdu jen natekla voda.Jo a když jsi nahmatal teplé trubky tak to musí topit.
David
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 00:03:27

No,pod tim torpédem se mi právě chvíli držela voda,ale ta už teď zmizela a interiér celkem vyschnul.Tak právě nevim,hrabal sem se předtim ve ventilátoru během těch dešťů předminulej tejden,tak jestli tam někudy natekla voda...
Budu dál zkoušet jestli to topí a jestli nemizí voda,ale abych teda nevodělal motor jak tu někdo psal...
Když by to teda netopilo,bylo všude sucho a voda nemizela na coš to teď vypadá,tak se s tim dá jezdit?Že by radiátor přestal topit,ale nic neprasklo?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0574 sec,0.0135 z toho dotazů.