• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: po výměně displeje nejde rádio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
imation
Odeslal: Saturday 27 December 2008 - 18:12:01
zdravím po výměně displeje s pc v vb 2,0dth 98 za displej s pc z vb2,5b 01 mi nejde zprovoznit car 300 měl jsem tam ten veliký z velkýma písmenama nyní ten půlený nahoře fungující pc a dole radio který nejde , po připojení se rosvítí a to je vše dispej je černej , po celou dobu bez orig. rádia dík za radu
Poslední odpovědi
imation
Odeslal: Sunday 04 January 2009 - 15:50:10

takže rádio jsem vyzkoušel jiný vectře a funguje vymáznul jsem kod teďmi funguje ale displej mlčí a volant taky nejde, asi ted nebude kámošit s tímhle rádiem bylo tam to stím telefonem
Legend
Odeslal: Saturday 03 January 2009 - 08:39:04

Můžeš poslat foto displaye, který jsi do auta zapojil? Pokud je to GID - graphic info display, používaný u rádií s navigací, tak ten nerozchodíš. Potom ještě byly displaye pro dádio s vestavěným telefonem, ty by měly fungovat i s CAR300, takže to chce nejdřív přesně vědět jaký display máš.
imation
Odeslal: Friday 02 January 2009 - 18:41:47

tak se mi to nepovedlo rozchodit u toho displeje bylo ňaký 700 rádio na tom displeji mi svítí datum a v pravím rohu mi prosvětluje síla gsm gps a nahoře pc a čas
freez
Odeslal: Saturday 27 December 2008 - 19:23:21

Zkus to takto, podrž zároveň tlačítko na zapnutí rádia a k němu předvolby 4 a 6 to vše držet zmáčknuté dokud to nepípne cca 5 sec.Přehodí se řádkování a voalá displej maká, takhle jsem tedy přehazoval řádkování na své car 300 já.
KopA
Odeslal: Saturday 27 December 2008 - 18:43:27

Řekl bych, že je problém v tom, že ten velký měl 10míst a ten půlený má 8 to rádio by mělo jít přepnout na jiný displej ale nevím přesně jak. Zkus to najít v poradně. Byla to nějaká kombinace čísel předvoleb která dá 10 nebo 8. 5+3 nebo 6+2 na 8mi místnej displej a 6+4 na 10ti místnej - nevím ale přesně postup nejspíš při vypnutém rádiu zmáčknout a držet ty dvě předvolby a zapnout rádio a držet ty 2 předvolby dokud to nepípne.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0728 sec,0.0178 z toho dotazů.