• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe,1.8,rv-2001,motor- Z18XE,problem s ridici j.,nebo s nejakym cidlem?
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Thursday 17 July 2008 - 09:41:47 Citovat
Host
Ondr napsal ...

Jo jo o tom vím, ale takhle daleko s angliètinou nejsem


Nevim co k temhle dvema obrazkum






potrebujes za znalost anglictyny a to pomijim, ze v poradne je to cele popsano 100x v CZ !!!
honza777
Thursday 17 July 2008 - 10:55:04 Citovat
Host
jenze z18xe nema obsazenej pin c.6!a fakt sorry,ale tady jsem nikde nenasel navod,co jinyho propojiy.masel jsem na nejakejch angl.str.,ze jeden typek propojil 5 a 7,a vyblikal taky zavady,tak to dneska zkusim.ja jsem to predtim zkousel s tim kabelem,jak jsem popisoval,ale nejelo to,protoze jsem mel i usb prevodnika byl napichlej na laptop,tak si myslim,ze je to tim usb.ten muj kabel ma obsazenej pin-c.7,a ono to chtelo pro komunikaci prevazne tu sedmicku.taze asi koupim kartu,dam ji do kompu a zkusim to spis pres pocitac...apropo-jak jsem tak koukal na schema toho zapojeni,tak kdyz se spoji pri vyblikavani ta 5+7,tak by se nemelo nic stat?
Insan!ty
Friday 18 July 2008 - 07:42:10 Citovat
Host
Taky nemám osazený konektor jako je na fotkách.. mám X20XEV.. Vyblikat chyby nejde, i když piny spojím, tak se po otočení klíčku nic neděje.. Musel jsem koupit kabel a notebook se seriovým portem, teď to se softem OpelTech2 a ABCom funguje.. Myslím že jednoduchý propojovací kabel z VW Group nepojede, pro opel je třeba ještě nějaký chip uvnitř..
Ruda
Sunday 18 October 2009 - 13:03:17 Citovat
Host
Zdravíčko Pánové, chtěl bych se zeptat jestli když si vyblikám chybu tak jaesli jde následně vymazat, nechce se mi platit servis, už půl roku na mě svítí airbag a už mě to ser...... ^au
freez
Sunday 18 October 2009 - 15:32:39 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
No mám takové tušení, že zrovna chyba airbagu jinak než přes diagnostiku nepůjde

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Martas
Sunday 18 October 2009 - 16:17:11 Citovat
Host
S Airbagem musis na diagnostiku, ale nikdo netvrdi ze musis bezpodminecne do autorizaku ... Diagnostiku kterou lze zavady vymazat ma "doma" kde kdo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1738 sec,0.1415 z toho dotazů.