• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
barva plastu origo radio
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
watchi
Tuesday 13 May 2008 - 14:51:30 Citovat
Host
ahuj vsichni. potrebuju radu. mam Omegu r.v. 2000 a svetly interier + drevo. shanim redukci na neorigo radio a nevim jakou barvu. mate s tim nekdo zkusenosti? nemam stribrnou, ale prodavaji cernou, sedou a tm. sedou. rekl bych tm. seda, ale nejsem si jisty. a je potreba 1 DIN reeukce, je to tak? nevim jak vlozit obrazek...?diky
Martas
Tuesday 13 May 2008 - 17:22:41 Citovat
Host
Dneska je to samej dotaz, kdy neni zrejme na co se dotycny pta ....

Rozumim tomu spravne ze mas radio ktery zabira rekneme dve pozice a to ho chces nahradit standardnim radiem + odkladaci polickou ?

V tom pripade si barvu asi musis koupit takovou jaka se libi tobe ne ?

A co se radia tyce tak zalezi na tom jake konektory na sobe ma, DIN mit muze, ale dnes maji novejsi radia miniDIN a na ten je potreba redukce ale tabyva soucasti radia. Problem nevidim ani tak v pripojeni (mozna bude potreba prohodit dray trvaleho napajen a napajeni po zapnuti klicku) jako v tom, ze s neoriginalnim radiem ti nebude fungovat display resp. zobrazovat udaje z radia a pripadne ovladani na volantu.
watchi
Tuesday 13 May 2008 - 18:19:39 Citovat
Host
tak za takovy dotaz velka omluva....

ano chci ISO rekukci na jedno neorigo radio.

me slo o to aby to ladilo s interierem... ne co me se libi:-) radio chci Panasonic CQ-C5355N. to ze nepojede display s tim sem smireny a na ovladani na volant je redukce, bez toho se vsak obejdu.

me slo o to, ze origo radio je 2DIN, jestli to chapu spravne....? a ja na neorigo musim mit 1DIN.
WISAStar
Wednesday 14 May 2008 - 21:17:44 Citovat
Host
watchi napsal ...

tak za takovy dotaz velka omluva....

ano chci ISO rekukci na jedno neorigo radio.

me slo o to aby to ladilo s interierem... ne co me se libi:-) radio chci Panasonic CQ-C5355N. to ze nepojede display s tim sem smireny a na ovladani na volant je redukce, bez toho se vsak obejdu.

me slo o to, ze origo radio je 2DIN, jestli to chapu spravne....? a ja na neorigo musim mit 1DIN.


Taky sem to nepobral.... Ptal ses jakou barvu ty redukce a pak se ptas jestli tam musi ta 1 dinova redukce byt. No to je jasny ze musi jak bys dal jinak maly radio do diry na velky 2 dinovy

Normalni radio ma velikost 1DIN
Vetsinou radia a navigace co jsou origo v autech maji 2 DIN .....VW, Ford atd.. Proto se dava redukce ktera se strci do 2DIN a je z toho 1Din... vetsinou je to vyplneny plastem nebo dalsi prihradkou. Prechodky na ovladani volantu radove za 3000-4000 kc mi prijdou trosicku zbytecny, zvlast kdyz sou dvakrat drazsi nez radio
Martas
Wednesday 14 May 2008 - 21:21:20 Citovat
Host
Ta redukce stoji do 1500 s DPH ...
watchi
Thursday 15 May 2008 - 12:02:46 Citovat
Host
WISA - ja to asi dobre nenapsal - sorry. jen me nebyl moc jasny pojem 1 a 2DIN. sem nevedel ze se ten pojem DIN pouziva pro rozliseni klas. velikosti radia a toho 2DIN.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1580 sec,0.1223 z toho dotazů.