• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Origo sport podvozek
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaFM
Sunday 20 April 2008 - 17:29:58 Citovat
Host
Zdravím, mám na vás dotaz. Vím že byla Vectra sport s podvozkem který je -2 cm.Jde mi spíše o to jestli tam byli serie tlumiče jak u ostatních podvozků nebo jiné.Osobně si myslím že by tam měli být serie tak jak u ostatních ale chci se zeptat Vás jestli to někdo nevíte jistě.Díky za odpovědi _;
Martas
Sunday 20 April 2008 - 17:38:02 Citovat
Host
Jak vepredu tak vzadu jsou pro verzi sport tlumice jine.

Ale myslim ze uz se to tu rozebiralo ze ne kazda VeBe oznacena jako sport ma nizsi podvozek.
JardaFM
Sunday 20 April 2008 - 17:44:30 Citovat
Host
Aha, to se omlouvám,noooo tak to potom jo ,to jsem se spletl.ale když dám sport pružiny ty origo tak nemusím dávat jiné tlumiče,co vím tak max -30mm můžou ještě zůstat origo tlumiče.Jen píšu co jsem četl,je možné že se pletu.Jo a ještě když jsme u toho něco mi tluče na pravém předním kole ale jen při větší nerovnosti,vím že čep řízení to není,ani spodní čep,tak zbývá jen kost stabilizátoru,je to možné nebo to ještě může být něco jíného, jo jinak mám origo najeto 85000km......
Martas
Sunday 20 April 2008 - 17:54:17 Citovat
Host
Teko rict jak se s nizsimi pruzinami pochlapi "normalni" tlumice, nicmene v katalogu jsou zvlast pro normalni a pro sportovni podvozek.

K tomu bouchani to muze byt i vrchni ulozeni tlimice. Jak vis, ze to neni ani jeden z cepu/silentu, mels je venku ?
qpc
Sunday 20 April 2008 - 18:03:51 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
to snížení tlumiče sice poberou,ale stejně nebudou pracovt v optimálnim pásmu.každopádně sestava bude funkční.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JardaFM
Sunday 20 April 2008 - 18:17:41 Citovat
Host
Fajn dík moc kluci,právě že to nechci snižovat nějak brutálně, jen decentně a ten origo podvozek který má jen -20mm je optimalní,vím že jsou i pružiny -30mm ale to už fakt moc nechci.Ono člověk se učí celý život.

Ten čep řízení jsem měl venku a je ok,a spodní čep jsem byl na stk a nějak to roztahoval nebo cosi takového a s Pc mu vyjelo že jsou taky ok,to vrchní uložení tlumiče nevím to se mi moc nezdá ale je to možné. Ještě jsem byl u známeho a říkal že většinou okolo 100 000km se mění ty kosti,že čep řízení i spodní čep vydrží více km.
steve
Sunday 20 April 2008 - 19:41:08 Citovat
Vectra GTS
Uživatel #1288
Registrován: Tuesday 16 October 2007 - 23:29:05
Příspěvků: 555
No Martas já tedy nevím ale nikde jsem nenašel,že by někdo nabízel zvlášt tlumiče pro verzi Sport na pružiny se snížením 20mm!!Myslíš asi jen od Oplu ,že?
Na origo tlumiče tohle snížení bude fungovat v poho,i když jak říkal qpc nebudou fungovat v celém poli zdvihu.
Ale pokud jde o ty verze sport ,originál verze od roku 98 by měli mít všechny tyhle podvozky o 20mm nižší!Vyjímku možná tvoří ty co si někdo doupravoval doma,, na koleni" __;

Jinak Jardo k tomu mlácení ,pokud opravdu jsou čepy ok,budou to na 90% stabilizační tyčky ,dělaj takovej jemnej kovovej tukot po nerovnostech,nic divnýho z našich silnic,vyjdou na 400kč/ks.
Zkus vyndat tu tyčku a zahýbat s kloubem do obou směrů a uvidíš!

Opel Vectra B 2.2DTI 16V SPORT -Prodáno
Opel Astra G 1.6 16V Sportive,3dv. přítulkyně-prodáno
Opel Vectra B 1,6 16V hatchback -Prodáno

Opel Vectra GTS OPC Line 2,2 DTi16v-prodano
Opel Astra Twin top 1,8 16v 103kW Cosmo-prodano
Opel Insignia 2.0cdti,Cosmo ST-prodano
Opel Vectra C OPC 2.8 V6 Turbo 225kW-prodano
Opel Astra J OPC 2015
Opel Insignia A OPC 2014
Opel Astra G Bertone 2000
Martas
Sunday 20 April 2008 - 19:49:44 Citovat
Host
steve napsal ...

No Martas já tedy nevím ale nikde jsem nenašel,že by někdo nabízel zvlášt tlumiče pro verzi Sport na pružiny se snížením 20mm!!Myslíš asi jen od Oplu ,že?


ANO, proto uvadim, ze podle katalogu.
JardaFM
Sunday 20 April 2008 - 20:23:49 Citovat
Host
Ty jo díky,za info...ještě taková pitomá otázka,nevíte jen tak náhodou na kolik vyjdou ty origo sport pružiny????samo že všechny 4 ks.pokud ne neva jen tak se ptám kdyby to někdo náhodou věděl.....jinak si to zjistim,není problem

JJ je to přesně jak popisuješ takový kovový tukot ,není to jak kdyby tam někdo tloukl kladivem ale jen tak málo,ok dobře zítra to hned provedu at už to dám dopořádku.díky
Martas
Sunday 20 April 2008 - 20:39:49 Citovat
Host
JardaFM napsal ...

Ty jo díky,za info...ještě taková pitomá otázka,nevíte jen tak náhodou na kolik vyjdou ty origo sport pružiny????samo že všechny 4 ks.


No na to ze se celou dobu bavime o tlumicich je to pomerne necekana otazka _;

Zavolej si k Odkaz tam ti reknou.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1443 sec,0.1129 z toho dotazů.