• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autoalarm
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Tuesday 08 March 2005 - 20:30:45
Host
2 kratein: To vypadá rozumě, ale kolik to stojí? Je třeba brát v úvahu jaký auto ukradnou - jakou pro ně má cenu. Pokud je to 8 let stará Vectra jako mám já, tak na tom asi moc nevydělaj.
vvdd
Tuesday 08 March 2005 - 20:59:35
Host
Buď tajnej vypínač nebo CA-1201 Athos od Jablotronu. Cokoliv jinýho nemá cenu. Jablotron dává na kaľdý výrobek 5let záruku, pro montáľní firmy bezplatnej záruční i pozáruční servis, kterej funguje na jedničku. Nedělám sice autoalarmy, ale zabezpečení budov, takľe vím, o čem mluvim. V praxi - kdyľ je záváda na nějakém dílu, větąinou jí zjistim po telefonu nebo po webu, přijedu, vyměním vnitřky kus za kus a odjedu. Pak si ten vadnej díl nechám opravit. Daląí důleľitá věc je technická podpora. Na Odkaz máą komplet vąechny uľivatelský a montáľní manuály haldu let zpátky, mimoto stále slouľí na telefonu některý z jejich techniků.
A cenu, kdyľ porovnám s jakoukoliv konkurencí vzhledem k vlatnostem, je nejniľąí.
Odkaz
Tohle si kup. Můľeą si s tím zároveň i zajistit garáľ, nemusíą s sebou tahat pager, kterej má krátkej dosah a ľere baterky, můľeą to nechat napojit na bezpečnostní agenturu, lokalizovat s lokátorovou simkartou, vypínat nebo zapínat různý věci v autě, aktivovat odposlech, připojit handsfree....
Fakt to nemá chybu.
Co si určitě nekupuj, je GSM pager GB 050 od f. Level (jsou z Náchoda, NIO je moľná bude znát). Mám jich 5 namontovanejch, 4 se furt serou a jak to vtak vypadá, budu je muset asi na vlastní náklady vyměnit za něco od Jablotronu _rendek
Jinak já jsem si auto pořádně zabezpečil, aľ kdyľ mi z něj ąlohli vercajk asi za 100 000,- , tak moc neváhej. Stačila chvilka nepozornosti... &|
kratein
Tuesday 08 March 2005 - 21:10:06
Host
riwal:No ani moc ne,jelikoľ mám dálkový tak jsen koupil alarm bez.Ten stál asi 1900,pak ultrazvuk. hlídání interiéru 500 a ten pager taky asi tak 1900,k tomu starej mobil co jsem měl doma nebo se dá koupit tak do 500 namontoval jsem to sám,mám to připojený na originál elektriku jediný co jsem jeątě nedodělal tak to je automat. zavírání oken,ale taky bude.Mám to namontovaný v Omeze z 98.Zatím to funguje supr.
ronin44
Wednesday 09 March 2005 - 06:46:31
Host
Som jednoznacne za kombinaciu mechanickeho a elektronickeho zabezpecenia.
Mam Car3000 tusim, je tam otrasove cidlo, dokupene ultrazvuky a je s pagerom. Znie to pekne, ale znovu by som to nekupil. Dosah pagera pokial je viditelnost asi 75m, pokial je za rohom, rapidne to klesa (moj ohhad 15-20m) Spotreba bateriek katastrofalna - treba menit zhruba raz za mesiac. Nedalo sa doprogramovat druhe "oplacke" zacvaknutie bezpecnostneho trna - riesim to tak, ze auto najprv zavriem origo centralom v kluci a alar aktivujem pagerom - tz. 3!!! kliknutia, Instalacia 9 hodin... Zatial bez problemov (len som sa tam musel vratit a chlapikovi vysvetlit, ako ma zapojit kufrovy kontakt), ale mam ho len par mesiacov...
Urcite ale na zabezpecenie nestaci, alarm je vhodny len na to, aby Ta upozornil na vykradanie interieru, nie ako ochrana voci kradezi... Urcite kombinovat s mechanickym zabezpecenim.
Jo, este jeden dolezity detail - kazde zabezpecenie si daj robit v inom servise, a nenechaj im tam ovladac, kluce... Napr. pokial mas Metu, tak pokial im nechas Tvoj ovladac, trva asi 10 sek, a dokazu si urobit kopiu...
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1151 sec,0.0915 z toho dotazů.