• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nahradní díly
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomas Zafira 2002
Monday 07 March 2005 - 23:02:14
Host
Čau Oploidi,tak uz je to tady moje vysněná Zafira 2.0td se zitra stane skutečností jedu si pro ni hned ráno.Ale proč píąu potřeboval bych na ni několik dílů a tak se obracím zda někdo něco nemáte soupis dilů:
LP Dveře
LZ Dveře
PP Dveře
PZ Dveře
Levé zrcátko elektrické
Okno do řidičových dveří
Airbag do volantu
Airbag do řidičova sedadla
Paluba
L přední blatník
L přední světlo
myslím ľe to je asi vąe a pevně doufám ľe po třech letech to bude alespoň o neco lepąí neľ moje předeąlá ASTRA G 1.7 TD.
V případě ľe něco máte tak me můľete kontaktovat na mail Email nebo mob.:604360587 Předem Mockrát děkuji. Dík a zdar TOM
riwal
Tuesday 08 March 2005 - 06:45:23
Host
To potřebujeą málem celou kastli, jak ta Zafira asi vypadá ?
Anonymní
Tuesday 08 March 2005 - 14:06:32
Host
docela dobre
Lib
Tuesday 08 March 2005 - 14:08:12
Host
no to si umim zive predstavit
Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 00:45:59
Host
tak ty budeą asi zastáncem ľe nabouraný opel nemůľe uľ nikdy být OPEL??? Moľná by ses i divil co leckterý auta mají za sebou a mnoho lidí si myslí ľe to ani nebylo nabouraný . ale opak je pravdou!!!!!!!!!POZOR v ČR jezdi nabořených aut mrtě.
EnRico
Wednesday 09 March 2005 - 11:24:50
Host
Iluze si nedělám ani já. Ale je rozdíl a) nabořený a b) zbořený. Pod a) rozumím, ľe je bouchlý nějaký plech, třeba i chladič ap., ale nevylítly pytle a není hnutý podvozek. ®e jezdí i takový ąunky, to si umím představit, ale kaľdýmu bych to rozmluvil.
A za druhý, čím víc jsou auta plný kompjůtrů a čidel, tím hůř se zbořeniny bastlej do sluąnýho stavu.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1723 sec,0.1187 z toho dotazů.