• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Fiat Stilo vs. Opel Astra
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
praetorian
Sunday 02 March 2008 - 22:21:01 Citovat
Host
Ktore auto by ste uprednostili - Fiat Stilo 1.6 16V, 5dv. 2004 vo full vybave alebo Opel Astra (model G) 1.4 16V, 5dv. 2004 v porovnatelnej vybave (rozumej rovnakej plus minus). Viem, ze je to neobjektivne pytat sa to na Opel fore, no ale skusme sa byt aspon trosku odosobneny a objektivny. Obe auta su uplne rovnake = rok, kilometre (plus minus), obe su od velmi spolahliveho zdroja, preverene po technickej stranke a obe stoja rovnako, jediny problem je vybrat si. Preto by som rad vedel ci nema niekto skusenosti s jednym a druhym a vie ich porovnat... Vopred dakujem.
JOB
Sunday 02 March 2008 - 22:33:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Já myslím že jsi si odpověděl sám.Ptal bych se spíše na nějakém autowebu který není zaměřen jen na jednu značku.Víš co ,někdo říká že Opel nikdy a stejně je na tom i Fiat. Já osobně bych koupil nějakýho Opela s dieselovým motorem od Fiatu

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 03 March 2008 - 06:17:33 Citovat
Host
Kdo me zna, zna i muj nazor ze nikdy Francouzsky a uz vubec ne italsky auto, ale konkretne Stilo ma nekolik lidi z meho okoli a ma jednu pro me u opela zatim nevidanou vlastnost (vlastne s vyjimkou predfaceliftove VeCe) a tou je elektronika. Neni mesic aby jeden z nich nebyl v servisu ze mu tohle sviti a tamhleto nechodi (typicky Bag spolujezdce). Na druhou stranu jako vsechna italska auta maji vykonne a na palivo skromne motory.
Yper
Monday 03 March 2008 - 08:56:25 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
5ti dvéřko Stilo není tak hezké jako 3 dvéřové.
Nicméně měl jsem možnost jej vyzkoušet a je to v té 1,6 pěkný pochoďák.
Také bylo v plné elektrovýbavě a je pravda, že se tam kolegovi čas od času furt něco diagnostikuje - jsou to většinou žárovky.
Řízení je uděláno luxus, protože má dva režimy - normální jízda a městská jízda.
Při městské jízdě auto zvládne(točení volantem) i 40ti kilová anorektická blondýna. Skutečně lze jen jedním prstem.
Nicméně tohle řízení má jednu záludnost - je plně elektronické a síla je vyvíjena elektromotorem a elektronika s motorem a tyčí řízení tvoří monoblok.
Při jakékoliv jeho poruše se pak za neskutečný peníz mění jako komplet. A věřte mi, že je to majlant! Naše hydrauliky (i nové), stojí pakatel proti tomuhle.
Takže pokud Stilo, tak nové a v záruce - právě pro cenu některých jeho vymožeností.
Jízní vlastnosti Stila jsou také pěkné, nicméně Astry a Vectry mají podvozek udělám velmi kvalitně a na vozovce sedí i tam, kde většina ostatních vozů má problémy.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
dada
Tuesday 04 March 2008 - 00:29:48 Citovat
Host
Fiat se dost zlepšil, motoricky bude lepší, sportovnější a hravější. ASTRA G je pohodová a řízení má myslím velmi slušné (jí mám néééé ) Ta 1.4 má 90 koníků a není to žádný letadlo. Na druhou stranu ani po 130tis nic nechrastí. V tomhle by asi byla moje volba Fiat kvůli motoru a šmrncu.....jinak myslím Astra bude lepší. Mám jí v 1.6 a je to akorát, optimum je 1.8 ale to nejde sehnat.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1419 sec,0.1117 z toho dotazů.