• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolka airbagu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dralan
Monday 07 March 2005 - 10:54:37
Host
Zdravím vąechny odborníky s dotazem na tento problém:
Po zakoupení Astry G se svítící kontrolkou airbagu jsem si tuto poruchu nechal přečíst a vynulovat na diagnostice. Byla indikována jako přechodně zvýąená hodnota odporu - sporadická závada. Po cca 7000 km se mi tato kontrolka opět rozsvítila a předpokládám, ľe diagnóza bude stejná. Nevíte někdo co s tím ? Díky za odpovědi
pr»ka
Monday 07 March 2005 - 11:25:54
Host
Jestli se to objevuje dokola tak to vypadá na na ąpatnou řídící jednotku airbagu, ale to by na diagnostice, jak ti ho nahazovali měli poznat, ale záleľí také jaký odborník to nahazoval, uvidíą co řekne Nio moľná , ľe se mýlím
NIO
Monday 07 March 2005 - 17:00:28
Host
zalezi na tom kde se ta zavada objevila, tj na jakem pytli. pokud volant tak je pryc krouzek, pokud bocni v sedaku nebo predpinace pasu tak muze byt zavada v patici pod sedakem, nebo je nekde misto pytle odpor a nema dobry kontakt.
NIO
Monday 07 March 2005 - 17:00:59
Host
zalezi na tom kde se ta zavada objevila, tj na jakem pytli. pokud volant tak je pryc krouzek, pokud bocni v sedaku nebo predpinace pasu tak muze byt zavada v patici pod sedakem, nebo je nekde misto pytle odpor a nema dobry kontakt.

Email
ICQ 26338144
Dralan
Tuesday 08 March 2005 - 07:10:04
Host
Díky za odpovědi. Pytle by tam měly být vąechny - aspoň mne ubezpečoval známý, který se mnou jel auto vybírat. V případě, ľe ne, tak jak se to pozná ? Pokud je závada v té patici. tak asi vyměnit co ? Ale u té diagnostiky jsem byl a nepsalo to na kterém pytli to je..!? Tak jak to budu hledat ?
SCULLY
Tuesday 08 March 2005 - 09:21:43
Host
Na to jestli tam jsou bagy přijdeą jenom tak ľe rozebereą volant a uvidíą ho tam. Jinak 100%-ní jistotu nemáą nikdy. Pod volantem jsou dva ąroubky tak odmontovat krytku na které je znak OPEL a uvidíą jestli tam je nebo ne. U spolujezdce musíą vyndat kastlík bag je přiąroubovanej zespodu k palubce. Ty kontakty pod sedákem buď rozpoj a napruľ kontakty nebo, ale to je nouzovka propoj odporem kontakty a budeą mít pokoj. Tím vyřadíą z činnosti předpínače pásů. Vąechno ohledně AIRBAGŮ dělej při ODPOJENÉ BATERII. _rendek
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 16:57:14
Host
Dralan80.188.26.58 napsal ...
Díky za odpovědi. Pytle by tam měly být vąechny - aspoň mne ubezpečoval známý, který se mnou jel auto vybírat. V případě, ľe ne, tak jak se to pozná ? Pokud je závada v té patici. tak asi vyměnit co ? Ale u té diagnostiky jsem byl a nepsalo to na kterém pytli to je..!? Tak jak to budu hledat ?


muselo to napsat kde je zavada.kazda diagnostika to vypisuje.
v te patici staci jen trochu natocit piny-kontakty.


To:scully: neni potreba baterii odpojovat. Proc taky. Bez spinacky tam stejne nic nejde. neni potreba baterii odpojovat. jen v pripade zapojovani centralni jednotky pytlu. pak uz neni potreba.
kratein
Tuesday 08 March 2005 - 18:15:39
Host
Já měl stejnej problém.Pokud Ti tu hláąku nulovali na počítači tak tam zo přesně napíąe jestli je chyba v bagách v přístrojovce nebo volantu a nebo v sedačkách.Pokud je to v sedačkách tak vystříhni konektor a sletuj dráty na přímo.Pokud to píąe ľe je to bag ve volantu tak to můľe být převod pod volantem nebo kontakt u toho převodu.Já uľ vyzkouąel vąechno a nic tk jsem vyhodil kontrolku,a je to.
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 19:30:40
Host
kratein82.202.114.139 napsal ...
Já měl stejnej problém.Pokud Ti tu hláąku nulovali na počítači tak tam zo přesně napíąe jestli je chyba v bagách v přístrojovce nebo volantu a nebo v sedačkách.Pokud je to v sedačkách tak vystříhni konektor a sletuj dráty na přímo.Pokud to píąe ľe je to bag ve volantu tak to můľe být převod pod volantem nebo kontakt u toho převodu.Já uľ vyzkouąel vąechno a nic tk jsem vyhodil kontrolku,a je to.

a v cem ti to psalo zavadu??
Anonymní
Tuesday 08 March 2005 - 21:40:33
Host
ja se s podobným problémem setka u Octavie.byl to udajne vyąąí tlak pyropatrony.A kontrolku bych nevytahova,a» ty pytle fungujou
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.5402 sec,0.4898 z toho dotazů.