• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
registrace na opelclubrenbau
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brouček
Saturday 05 March 2005 - 15:45:13
Host
Zdravím
lze se zaregistrovat do Vaąeho klubu, a jakým způsobem.A» koukám, jak koukám, tak nikde nemohu najít ľádnýmísto,kde bych se mohl zapsat jako nový člen. Díky za odpověď.
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:00:25
Host
Čau, registrace byla dočasně zastavena, protoľe se sem hlásilo mraky lidí, ale stanovy klubu jim nic neříkaly. Novým členům se nebráníme, ale je nutno změnit postup přijímání. Pokud máą opravdu zájem se knám přidat, tak se přihlaą na sraz v květnu a tam se to s předsedou vyřeąí. Jinak je zatím přijímání nových členů pouze na doporučení stávajícího člena. Nezlob se, ale neąlo to jinak oąetřit. riwal
Brouček
Saturday 05 March 2005 - 16:15:21
Host
riwal napsal ...
Čau, registrace byla dočasně zastavena, protoľe se sem hlásilo mraky lidí, ale stanovy klubu jim nic neříkaly. Novým členům se nebráníme, ale je nutno změnit postup přijímání. Pokud máą opravdu zájem se knám přidat, tak se přihlaą na sraz v květnu a tam se to s předsedou vyřeąí. Jinak je zatím přijímání nových členů pouze na doporučení stávajícího člena. Nezlob se, ale neąlo to jinak oąetřit. riwal


Díky za odpověď.Samozřejmně chápu toto opatření.Před tím jsem měl Kadetta a byl jsem i v klubu na Odkaz a tak podobnou situaci znám.Členů tam bylo taky dost, ale na srazy jezdily pořád ty samí příznivci.Na sraz rád přijedu,ovąem zatím nevím,jakou budu mít směnu.Jezdím busem a lidí je málo,tak nevím,jestli seľenu za sebe náhradu.
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:19:17
Host
Broučku, já myslím, ľe kdyľ se zapojíą na tomhle webu a bude vidět Tvuj zájem o věc, tak se dá lecos vyřeąit. riwal
Anonymní
Saturday 05 March 2005 - 16:25:39
Host
Tak zájem je, ale u mně je to horąí s časem.Rád bych pomohl,co by bylo třeba a na srazy jsem se snaľil také jezdit a pomáhal jsem i s organizací na srazech.Takľe jeątě jednou dík za odpověď. Brouček
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:33:21
Host
Chápu v busech net asi neni ale víą, na netu se registroval kde kdo a kdyľ měl třeba zaplatit příspěvky apod. tak nic. Takľe to správně předseda zasek.
Brouček
Saturday 05 March 2005 - 16:48:10
Host
To je vąude stejný, jak jde o peníze, tak je větąina lidí moooc opatrná.Ten sraz bude na začátku května, jak je na něj pozvánka, nebo se bude konat jen Váą-opelclubu?
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:58:57
Host
Na hlavní stránce je článek od místopředsedy urbyho o srazu v Mýtě u Plzně - myslím, ľe je tam termím 20.-22.5.
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:59:24
Host
Jo a je to jen naąeho klubu.
Brouček
Saturday 05 March 2005 - 17:02:16
Host
Tak k Plzni to mám dost blízko, jsem z Kladna.Takľe udělám vąe proto, abych se tam dostavil.Brouček
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1345 sec,0.1044 z toho dotazů.