• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Demontaz stredoveho panelu pristrojovky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Biturb
Wednesday 06 February 2008 - 23:44:55 Citovat
Host
Namontoval jsem radio a nemuzu ho zasunout cele az na doraz(neco mi tam vadi a nevim jak se tam dostat, vydelaljsem popelnik, TC tlacitko i s vedlejsima zaslepkama, ale potreboval bych se dostat za radio..
Mam JVC AVX33 a ma hodne kabliku, tak bych tomu potreboval pomoct rukou..
Da se nejak lehce dostat za radio?treba demontazi regulace topeni a vetraku?
nechci nic dolamat, tak se radsi ptam..
az bude hotovo tak sem hodim fotos:)
mates
Thursday 07 February 2008 - 08:36:25 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Už se to tu řešilo X-krát, prohledej si kdyžtak poradnu... Pokud ti tam vadí kábly (jako mě), tak to radio znovu vyndej, prostrč ruku tím otvorem a prostě tu kabeláž nastrkej dolu nebo nahoru...nebo někam do boku...vím že je to drbačka, sám jsem ho tam zasunul až na popátý (teď myslím to rádio do palubky vy čuňata... ). Jinak pokud chceš vyndat celej ten středovej panel s ovládáním, tak musí rádio ven, popelník ven, pod popelníkem jsou 2 šrouby - ven, pak strčit ruku do otvoru po rádiu a nahoře nahmatat takový kovový madlo...ve tvaru U...zatáhnout dolů a celej ten panel by ti měl vyjet.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Yper
Thursday 07 February 2008 - 08:40:56 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, počítám, že je to tam stejně na draka jako ve Vectrách.
Podle mne se tam nedostaneš.
Možná by šlo demontovat ovládání topení - máš-li digi, tak je to lepší, protože tam nejsou táhla, ale jen minimálně dva svazky kabelů. Ty jsou ale tak krátké, že i když se ti ovládání podaří uvolnit, tak ho nedostaneš ven, aby jsi kabely odpojil a ovládání dal mimo a mohl do toho otvoru vsunout ruku.
Panel nad rádiem, ve kterém jsou tlačítka také nedostaneš ven sólo. Pokud ano, tak zase jen s rádiem, protože v něm je zabudovaný kastlík.

V neděli jsem řešil podobný problém.
Já mám radio Kenwood s otočným panelem. Přestal mi svítit a tak jsem jej vyndal. Už vynání je pakárna, protože vzadu mám na kabelech volně cinch konektory pro zesilovač, pak tlustá kabel s koncovnou pro CD měnič, pak spousta kabelů na dvou konektorech pro napájení a pro bedny a aby toho nebylo málo, tak vedle kabelu od antény (jako naschvál je zrovna ten nejkratší a blbě se zapojuje/vypojuje) je silný kabel dlouhý asi 40 cm s kovovou krabičkou, která slouží rako rušič parazitních signálů a musí být umístěna kus od rádia - obvykle mi zapadne někam za panel a rádio nejde ven! __;

Všechny nepotřebné kabely jsem z rádia odpojil - byly v něm na konektory. To se ale dá dělat u rádia po záruce.
Nicméně podle mne musíš s rádiem ven a prostor a kabely vzadu uspořádat. Také mi to někdy nešlo dovnitř.
Podle mne jiný postup neexistuje.
Navíc volné kabely způsobují, že se o sebe nějak třou a šustí a jsou zdrojem nepříjemných pazvuků.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Brenky
Thursday 07 February 2008 - 08:43:43 Citovat
Host
Biturb: já jsem řešil stejný problém...akorát s jiným rádiem.
Kabely jsem popotáhl ze zadu...prostrčil jsem ruku pod palubku ze spolujezdcovy strany a zatahal za kabely. A je to _;
Biturb
Sunday 10 February 2008 - 11:51:26 Citovat
Host
Diky kluci, vyreseno.. byla to banalita, padala mi za radiko krabicka, mrcha jedna, ale diky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1455 sec,0.1126 z toho dotazů.