• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Meluzína v autě
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
honza.j
Thursday 31 January 2008 - 20:54:43 Citovat
Host
Zdravím,mám takový malý problém.Cca od 50km výše se mi v auťe ozívá nepříjemná meluzína,přitomz venku nic neodstává nikde nic netrčí.Jediné co tak na střeše byla patka asi od vysílačky tu jsem vyndal a kopil si levnou anténu jako maj okávky.myslíte,že by to mohlo být tím?Předtím jsem tam měl taky takovej klacek.Neřešil jste někdo něco podobného?Se to ozívá jako ze strany spolujezdce.Dík.
ndefo
Thursday 31 January 2008 - 21:22:07 Citovat
Host
Sver nekomu volant, sedni na spolujezdcove misto, jed a poslouchej odkud to jde... tak jsem hledal zdroje klepaveho zvuku ja... abych nakonec zjistil, ze ackoli to z ridicoveho pohledu znelo jako od spolujezdcovych dveri, mel jsem nejaky viklajici se bazmek pod kapotou...
qpc
Thursday 31 January 2008 - 22:49:12 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nelícujíci dveře,lehce nedovřené okno,něco co trčí pod podvozkem,absence těsnící gumy u dveří nebo prahu..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ndefo
Thursday 31 January 2008 - 23:20:46 Citovat
Host
mno je fakt, ze gumove tesneni u dveri je "problem" u vsech aut, to i kdyz jsem se vezl audinkou za nejaky ten meloun az dva, tak vydavala ficive zvuky jako stare facko... ze by "chytry" tah vyrobce? "az te ten zvuk zacne s*at, koupis si nove auto" __;
JOB
Thursday 31 January 2008 - 23:25:36 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Mě to dneska taky dělalo na dálnici ve 170 nějaký divný zvuky a pak jsem si uvědomil že mám na střeše rakev

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Friday 01 February 2008 - 16:55:23 Citovat
Host
Daval jsem kdysi na OB antenku nad zadni okno. Takovou tu klasika z VW, ... A byla meluzina !x! Jen na dalnici, tedy ve vyssi rychlosti.
Vedel jsem stopro ze to zacalo po jeji montazi. Kdyz jsem sundal prut, bylo to trochu lepsi, ale delalo to stejne. Takze ti moc nezavidim.

honza.j
Friday 01 February 2008 - 20:03:12 Citovat
Host
To bylo první co jse prošel,jestli mi někde něco netrčí,dosedají dveře atd.až budu mít čas tak tu antenku sundám a zkusím to.Taky jse informoval kolegu,že se projede v pořádném autě na rozdíl od jeho 406 a já mezi tím budu pátrat po meluzíně ,která zní jako když stojíte u komína a venku je vichřice.
Martas
Friday 01 February 2008 - 20:26:11 Citovat
Host
Jestli to dela uz od 50km/h tak to je tak mala rychlost ze to musi byt nejaka netesnost kudy tahne.

Soused na chalupe mel opravovany auto a tohle mu delal nedokonalej svar pod listou na strese - prislo se na to uplne nahodou protoze nemel jeste na strope tapec a kdyz parkoval v noci tak bylo videt jak prosvita svetlo z kabiny (byla to dirka urcite mensi nez 1mm ve dne neviditelna).
ndefo
Saturday 02 February 2008 - 08:36:27 Citovat
Host
takze posundavat tapec v celem aute, soupnout dovnitr halogen a cekat az vyjdou hvezdy... no nechtel bych __;
Martas
Saturday 02 February 2008 - 08:56:13 Citovat
Host
ndefo napsal ...

takze posundavat tapec v celem aute, soupnout dovnitr halogen a cekat az vyjdou hvezdy... no nechtel bych __;


Pokud to neni cerstve po oprave kdy se vepredu a nahore varilo kde co tak bych to tak cerne nevidel _;

Pokud by to bylo sklem, tak by teklo, takze bych se zameril na nabezne hranu dveri resp. gumy v tech mistech, muze byt i zrcatko (chybejici sroubek, molitan atd ....), zkusit za jizdy macknout zevnitr na dvere jestli to nebude delat vic, kontrolovat okynka zda jsou dovrena .. Tech moznosti je hodne ale v male rychlosti bych to na nevhodny typ anteny nevidel, pokud pod ni nefouka dovnitr kastle.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1530 sec,0.1082 z toho dotazů.