• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra motor
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomula
Sunday 20 January 2008 - 09:57:38 Citovat
Host
Díky Freezi .!
freez
Tuesday 05 February 2008 - 22:07:09 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tomulo měl bych pro tebe trošku čerstvou zkušenost , koupil jsem těď Astru G v kombu a má pod kapotou motor 2.0 x20xev , kdysi jsem měl podobnou obavu jako ty a tak ti napíšu zde čerstvé info , pojistka na AF 1,6 mě stála s pojištěním skel a s bonusem 35% ročně 4200,- na AG 2.0 mě stojí pojistka s pojištěním skel a ještě navíc asistence + s bonusem 35 % mě stojí 6000 ,- je to sice víc to je pravda když odečtu asistenci + je to 5550,- sám vidíš že rozdíl není velký. Co se týče spotřeby ještě nemám najeto tolik abych mohl dlouhodobě soudit , ale zatím tankováno 20litrů - cesta 70% okreska a 30% město najeto 260 km což je cca 7,7 l na 100 km Pak ještě jedno tankování a to bylo 80% město a pak 20% průtah a okresky tady to je nějakých za 30litrů najeto 340 km , je to víc zhruba 8,8 ale jelikož to bylo zkušební a zkoušel jsem co ten motor umí tak se není až čemu divit , i tak mě zatím spotřeba těší , uvidíme jak se to bude dál vyvíjet pokud by to při hodně svižné jízdě v mém okolí a v ještě v zimě nepřelezlo pře 9 litrů jsem spokojen , bylo by to totiž méně než u AF 1,6 8 ventil. Až bude těch najetých km více uvidíme kam se to hne , zatím to ale nevypadá špatně _;

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1765 sec,0.1436 z toho dotazů.