• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sedačky se nehybaj jak maj
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
houmr
Friday 04 January 2008 - 11:19:04 Citovat
Host
Zdravim mám omegu b rok 98 s plně elektrickými sedackami.Mám problém u řidičovy sedačky se mi nesklápí opěradlo a u spolujezdce mi zas nejde posuv do předu, do zadu. Jinak všechno funguje.Nemá s tím někdo z vás zkušenosti?Čím by to mohlo být a jak to opravit?Díky.
Legend
Friday 04 January 2008 - 12:54:23 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Plně elektrické sedadla jsou dost propletené elektrikou, takže bude nejlepší když sedadla úplně vyndáš z auta (4x torxní šroub + odpojit několik konektorů) a potom poodpojovat jednotlivé elektromotory a pouštět do ni externě napětí 12V v obou polaritách, podle polarity by se měl motor točit do jedné nebo do druhé strany. Pokud budou motory bezchybně fungovat, tak bude chyba v ovládacím tlačítku.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
undy
Friday 04 January 2008 - 15:21:15 Citovat
Host
mal som podobný problém u spolujazdca,bolo to tým ovládacím tlačítkom na boku sedadla,sú v tom mikrospínače-obyčajné-treba sa s tým pohrať.Najprv sa mi nehýbali len zriedka až to postupne celkom skončilo a menil som tie mikrospínače.Pri montáži,resp.demontáži sedadla pozor na pyrotechnické napínače pásov,silvester už máme za sebou !buch
Houmr
Friday 04 January 2008 - 15:36:10 Citovat
Host
Dobrý fajn tak já vyzkouším nejdřív ty spínače,teprve pak bych asi začal vyndavat ty sedačky z auta ven a zkoušet motorky.nicmeně ta řidičova když vezmu za spínač tak sice bzučí ale nehýbe se tak si myslím že motorek bude asi dobry.
houmr
Sunday 10 February 2008 - 08:44:40 Citovat
Host
Tak spolujezdcova sedačka už je v pohodě prostě zničeho nic se rozhýbala sama.Takže budu rozebírat jen tu řidičovu.
vrgadaa
Sunday 10 February 2008 - 09:17:16 Citovat
Host
pozor na tu pyrotechniku, sice to nevybuchuje, jen to silne lupne, ale skoda predpinace pasu, pred demontazi zastrcit plastovou pojistku, mela by tam byt u sedacky-zluta?
qpc
Sunday 10 February 2008 - 09:59:25 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
houmr napsal ...

Tak spolujezdcova sedačka už je v pohodě prostě zničeho nic se rozhýbala sama.Takže budu rozebírat jen tu řidičovu.



se tě to asi leklo,ne?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


vrgadaa
Sunday 10 February 2008 - 10:47:08 Citovat
Host
u starsich oplu nema prilis smysl na nepodstatne opravy moc spechat, tato auta uz ziji vlastnim zivotem a rada veci se opravi zahadne sama, typicky elektroinstalace, neco nekde vyschne, poskoci to na hrbolu a uz to zase chytne kontakt atd. JInak mam kamarda, ktery ma nazor, ze autu je zapotrebi nadavat, aby se balo aposlouchalo (neco jako ku*va pojedes na vrakal, nabo tam kam chci ja?, ja se spise snazim po dobrem, obcas pohladim volant akdyz posloucha tak i doleju olej:-)
Martas
Sunday 10 February 2008 - 10:52:39 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

ja se spise snazim po dobrem, obcas pohladim volant akdyz posloucha tak i doleju olej:-)


Zapomel jsi jeste na neustale pomlouvani a nadavani na kvalitu motoru, to jite tvoje auto take musi ocenit ...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2068 sec,0.1640 z toho dotazů.