• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klepani od zadnich tlumicu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bomega
Thursday 06 December 2007 - 21:57:21 Citovat
Host
cauvec,mam problem,pri jizde na nerovnostech mi neco klepalo v zadu-jak kdyby klepaly prachovky o tlumice.nyni sem namontoval nove zadni tlumice a klepani neprestalo,je tam vse nove i to ulozeni ale stejne je citit kdyz hybu autem ze tam je mala vule a ze to klepe-zkousel sem tam pridat O krouzky gumove a utahnout co nejvice ale stale to klepe a uz me to pekne s........ dik za info jo a je to omega sedan.
Yper
Friday 07 December 2007 - 17:37:50 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tlumiče, tlumiče, tlumiče! K tomu, abych se odhodlal tlumiče vyměnit, tak musím mít přesvědčivý důkaz, že to tlumiče jsou - například bych zajel na diagnostiku do Barumky (třepačka) za cenu 160 Kč. a tam se dozvím, zda mé tlumiče vyhovují a nebo zda potřebují vyměnit,
Pokud takový papír nemám a přesto se rozhodnu je vyměnit, tak pak zcela jistě ony nebyly a i nejsou důvodem/příčinou, pro kterou jsem se je rozhodl vyměnit.
Tlumič buď tlumí a nebo netlumí.
Všechno ostaní jsou silentbloky, silentbloky a silentbloky. Tam teď hledej příčinu Tvého, možná příliš rychlého původního rozhodnutí.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tom
Friday 07 December 2007 - 17:52:26 Citovat
Uživatel #529
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:03:01
Příspěvků: 143
Já měl na své vectře špatné silendbloky stabilizátorů,při jízdě to byly neskutečný rány od zadku.Po výměně rámus od zadní části auta zmizel.

Omega B 2,5 TD
ex Vectra B 1,6 16 V
Bomega
Friday 07 December 2007 - 22:19:05 Citovat
Host
tlumice sem menil protoze byly na stopro ko a navic vytekle,takze fakt potrebovali vymenit.ted je to super az na to tukani,proste mirne klepaji jako by mely vuli nahore jak se utahuji
Bomega
Tuesday 18 December 2007 - 20:04:32 Citovat
Host
fakt nevite co s tim?????????? ja uz zkusil snad vse,pridal sem tam podlozky,ubral,komplet napravu prekontroloval a neni na ni nic spatneho,proste kdyz vyndam tlumice a hybu autem tak je vse ok,jak je dam zpet tak se ozyva tukani,jako kdybych mel v kufru naky neporadek,ach jo
Martas
Tuesday 18 December 2007 - 20:10:52 Citovat
Host
Bomega napsal ...

fakt nevite co s tim??????????


Dva lidi ti tu napsali ze jsou to s nejvetsi pravdepodobnosti silentbloky (na stabilizatoru nebo na rameni), to ti nestaci ?

Diagnostika zpusobem ze ze zadni napravy neco (ve tvem pripade tlumice) demontuji je dost k nicemu kdyz tou demontazi se vse "uvolni" a diky tomu sesadi jinak.

Ty silenty jsou bolesti zadni napravy VeBe a menil je asi kazdy kdo s tim autem uz neco najel.
radek 28
Wednesday 19 December 2007 - 10:25:31 Citovat
Host
já silentbloky měnil na VB CAR. v pondělí...komplet všechny na zadní nápravě.přestalo bouchání a jízda s bočním přetížením je uplně o 2 trídy jinde.(směrem nahoru samozřejmě).na testu tlumiču jsem byl na podzim a pojedu asi až az rok,mam je ještě dost v limitu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1572 sec,0.1262 z toho dotazů.