• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
huci servo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tonnydenny
Saturday 03 November 2007 - 16:31:43 Citovat
Host
Zdar jednou jsem se svou ome C 2.6 V6 palil gumy delal jsem kolecka a od te doby mi zacalo hucer servo a nekdy v malych otackach dokonce jde pekne stuha!! ( muze to byt tiim ze se treba prelil servo olej a cerpadlo se pridrelo? da se to nejak opravit? znamemu se to same stalo na ome C mv6 ale za 2 dny mu to stichlo a me uz toi dela tak 2 mesice (
Martas_
Saturday 03 November 2007 - 16:39:25 Citovat
Host
Daleko spis bych videl poskozeni celeho rizeni vlivem protismernych sil ktere vznikaly kdyz jsi jak rikas delal kolecka (auto diky zadnimu nahonu jelo na opacnou stranu nez rizeni a to nemalou silou).

Zkus jak plynule jde rizeni bez serva.
qpc
Saturday 03 November 2007 - 21:41:51 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kapalina ubejvá? máš ji dolitou?
tuhne to postupně nebo plynule?
přim stání na místě to přidává otáčky? zvuk se zvyšuje s dalšim otočenim volantu?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


hery
Saturday 03 November 2007 - 21:42:53 Citovat
Host
to nemohlo servu ubližit
tonnydenny
Saturday 03 November 2007 - 23:21:25 Citovat
Host
kdyz to nastartuju a chci otocit tak to proste jde jako bez serva az slapnu na plyn a prosku to turuju tak se to rozhybe ale nedela to vzdycky jinak kapalina tam je
VGT
Sunday 04 November 2007 - 08:41:52 Citovat
Host
Takhle se projevují váznoucí lopatky v hydraulickém řerpadle (pokud má tvůj vůz lopatkové čerpadlo). To je projev stáří, únavy materiálu, event. znečištění soustavy. S tvými skopičinami to nebude mít souvislost, i když se to tak možná jeví.
Vyndat čerpadlo, rozebrat, lopatky zalapovat (jemně zabrousit), znovu sestavit čerpadlo. Vyměnit hydraulickou kapalinu.
Anebo jiný pokus o nápravu - takový podobrém, oprava čerpadla je pokus pozlém - vyměnit hydr.kapalinu (ale v celém systému), ne jen trošku.
Ruda-Zruda
Tuesday 27 November 2007 - 11:10:56 Citovat
Host
Zdar Omegari,predstavte si ze ja ze zacatku taky myslel ze mi neco MIRNE vrze v servu,a po delsim prozkoumani jsem prisel na to ze to vrze pomocny cep rizeni!!!!!!Vuli nema,nic mu nechybi jen kapku vrze!!!!Mam ho nejak maznout nebo kolem neho nastrikat silikonovy sprej????Co vy na to jako odbornici??? OB 2.5TD 97.
Ivan...
Tuesday 07 September 2010 - 11:50:53 Citovat
Host
Zdar chlapi,možná to někomu taky pomůže, co napíšu....už když jsem Omegu c 2.2 koupil,tak to servo nebylo nic moc,občas hučelo a při parkování neposilovalo vždy,výměny oleje nepomohly....teď po dvou letech doposilovalo úplně,pod 2000 otáček žádný učínek a večer při parkování jsem randálem vzbudil celý barák.....tak jsem ti pumpu vyhodil z auta a rozebral,vytáhl jednu lopatku po druhé a na smirku 800 +1000 jemně zaleštil.....výsledek byl tak poloviční,hučení se ztratilo úplně,při parkování bylo třeba trochu držet otáčky...tak jsem tu pumpu vyndal ještě jednou a sjel lopatky na smircích 220,400,600,800 a 1000.každou vyzkoušel v drážce,ať nevázne....a výsledek?...za investici 3 hod práce a 40 kč za šmirgly funguje servo tip ťop.Na rozebrání není třeba žádné special nářadí,po vyndání z auta,tj.odpojení hadic a dvou šroubů se vydloubne pojistný kroužek zadního víka,zadní víko vypadne samo poklepáním pumpou o podložku a otevře se přístup k lopatkám,které jednu po druhé zaleštíme.
Elf
Thursday 17 November 2011 - 01:18:07 Citovat
Host
Omlouvám se že otevírám znovu téma, ale mám úplně stejnou zkušenost, trochu jsem s autem blbnul a začlo hučet servo, skoro nešlo točit volantem ale tak po 300 metrech jízdy to přestalo, tento týden, jsme blbli znova a dělá to zase ovšem už nepřestává, dneska to vezu kámošovi na opravu, tak když tak dám vědět čím to bylo, ale opravdu to má něco společného s tím blbnutím ...
jaja
Thursday 17 November 2011 - 20:23:01 Citovat
Host
zdravím panove ,já mel uplně ten samy problem,tak jse pumpu vyndal koupil jsem novou za 2800kč, namontoval a funguje to bez broblemu,je to proste opotřebenim součastek,nevim v tom žádny problem.http://auto.aukro.cz/ShowItem2.php/run?item=1851809130&beta=1

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1283 sec,0.0987 z toho dotazů.