• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přestavba CORSY 1,4 na 1,4 GSI
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jim_Beam
Monday 13 September 2004 - 19:38:55
Host
Mám následující problém, z určitých "důvodů" potřebuji pětidvéřové auto a z určitých "pohnutek" bych rád motor 1,6 GSI, zajímalo by mě jaké by mohly být problémy ( kromě legislativních ) při změně motoru, a zda uľ někdo z Vás takovýto "change" absolvoval.

Předem díky za radu. Jakub
Kanec
Monday 13 September 2004 - 21:25:34
Host
Kdyľ bych měnil slabąí motor za silnějąí určitě bych naladil jeątě brzdy a povozek (mám na své Corse podvozek KW -sníľení o 30 mm - super). A protoľe jsem nakaľen tuningem ąel bych jeątě do sportovního filtru a komplet laděného výfuku, dál bych se asi zajímal o převodovku jestli v GSI není náhodou jinak zpřevodovaná. Myslím si, ľe usazení motoru bude stejné, ale jsem laik. Odborník bude určitě vědět víc. Prosím, aľ provedeą výměnu motoru, předej zkuąenosti. Předem děkuju.
luk
Wednesday 24 November 2004 - 00:02:59
Host
nic na tom neni, motor 1,4 ma stejny rozmer jak 1,6, takze uchyty ti budou presne sedet, poloosy jsou taky stejny, jen prevodovka ma kratsi kvalty, vcelku jednoducha prestavba, uz jsem ji delal, pak jsem ten motor nacpal do astry F, ted ho mam v garazi i s prevodovkou (to treba kdyby jsi mel zajem, vali se tam) jeste to ale dopredu chce dat chladaky a jiny trmeny, ale taky tam presne pasnou...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1300 sec,0.1054 z toho dotazů.