• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak získat safe code k cd changeru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
VéBé Jurgen
Friday 03 August 2007 - 09:48:14 Citovat
Host
Opláci poraïte.Mám bloklej CD changer a nemám k nìmu kód.Kde se dá získat a jde to udìlat i doma?A nebo mi poraïte kdo by mi to moh odblokovat v okolí Èeský Lípy,Nového Boru.Zkoušel jsem kód co je na autorádio a ten je jinej.Už mi zbývá jen 7 pokusù __; Dík
JOB
Friday 03 August 2007 - 18:03:51 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jestli je originál tak by měl být napsanej v Carrpasu případně autorizák.. Jinak asi jen najít v inzerci firmu na odblokování.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

VeBe Jurgen
Tuesday 07 August 2007 - 20:20:31 Citovat
Host
V carpasu kod nebyl,asi byl changer dodelavanej dodatecne.Nakonec me ziskani kodu stalo 400,-,ale stalo to za to.Jinak me dost prekvapilo jakej to ma perfektni zvuk.Mam tam orig. radio CCR 600 a zminenej changer na 4 CD.V prednich dverich je po trech reprakach a v zadnich po dvou takze celkem 10 repro vsechno orig. od vyrobce. _;
Bud
Wednesday 26 December 2007 - 14:15:20 Citovat
Host
Zdravím,koupil jsem Astru s CCRT 700 a nejde mi měnič...myslel jsem že měnič se spustí s rádiem.... Měnič má také pin kód? Jak se tam zadává?
Za info dík,
BUD
freez
Wednesday 26 December 2007 - 17:33:18 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Bud: zkus tohle
Movistar napsal ...

1.Zapněte zapalovaní
2.Vypněte autoradio
3.Stiskněte tlačítko volby zdroje(vypínaní rádia) a po zapnutí autorádia držte 3 vteřiny stisknuté,dokud nezazní potvrzovací tón.Na displeji se objeví "CD-SAFE",po 3 vteřinách. "10----" Číslo udává počet ješte povolených pokusů o zadání čísla.
4.Zadejte číslo "CD-CODE" pomocí tlačítek
5.Potvrďte číslo "CD-CODE":Když se objeví správné číslo na displeji,stiskněte na 3 vteřiny tlačítko volby zdroje dokud se nezazní potvrzovací tón.
Takhle je to popsaný v originální knížce co mám.


Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
baťoch
Thursday 03 January 2008 - 20:13:16 Citovat
Host
Pokud jsi nìkde okolo PLZNĚ tak se mrkni na tento odkaz Odkaz RÁDIO TI ODKÓDUJOU ZA 15 MINUT CENA JE NA TOM ODKAZU UMÍ I CD MĚNIČ TEN ALE TRVÁ DÉLE CCA 2- 3 HODKY A JE ZA 500 KČ. Příjemné jednání ochotní opravdu za 1* dnes jsem tam byl neměl jsem taky žádný papír stačilo vyndat rádio a cd měnič.Všem co hledaj kódy k rádiím jakýmkoli DOPORUČUJI.
fezi
Sunday 09 August 2009 - 01:57:06 Citovat
Host
nazdar vebe jurgen, odkial si ziskal ten kod. ja mam ccr600 a menic, ale ten mi nejde. bol som v opli, dali mi kod,ale stale to nefunguje. vraj ten menic uz niekto menil

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1875 sec,0.1259 z toho dotazů.