• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel coras c x101xe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rangers23
Wednesday 27 June 2007 - 00:52:43 Citovat
Host
ahojte chalani.chcem vas poprosit o pomoc.mam opel corsa c 1.0 12v
X10XE.dneska som este bez problemou jazdil.ked som ju odstavyl a isiel znova nastartovat tak som ju nemohol vobec nakopnut.motor stale toci ale neodpali.palivove cerpadlo vobec nezapne a len cvaka.uz som mal raz taky problem ale nachvylku sa vytiahol kabel z regulatora tlaku paliva a motor nabehol.teraz uz nepomaha ani to.chcem sa spitat ci nemoze byt zly regulator paliva alebo nejaka ina sucistka ktora ma stym spolocne.nemam z oplom vobec problemi az na to to a nevim si stim dat vobec rady.radu by som fakt potreboval od skusenejsieho manika dost by mi helfla.
Hainz Klatil
Sunday 22 July 2007 - 23:04:16 Citovat
Host
podla mna je to alarmom ak je cerpadlo pripojene nan.cerpadlo pri startovani taha moc aperou a pretazuje riadicu jednotku alarmu.chvylu to frci ale potom vyhory.uz raz takyto isty problem sme mali a bolo to tym.kabel cerpada sme vratili podla oryginalu zapojenia a frci to aj alarm lebo neni tak vela zatazovany.len tolko mozem poradit.mam schemu komlet corsi c.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1393 sec,0.1165 z toho dotazů.