• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kupa Opel Astra
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Chavron
Monday 11 June 2007 - 20:53:49 Citovat
Host
DObry vecer vsetkym

Chystam sa kupit Opel Astra Caravan a rad by som vedel na co si mam dat pozor. Je to 2.0 DTI verzia sport, rocnik 2000. Zatial sa javi vo velmi dobrom stave, bol aj burany ale na aute to nie je poznat.

Vopred dakujem kazdemu kto prispeje
Vodník
Monday 11 June 2007 - 22:44:04 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
O té havárii si zjisti co nejvíce informací. Z karosérie se dá vyčíst, jak moc byl vůz bouraný, co všechno se měnilo, rovnalo, lakovalo. Jestli to bylo bourané trošku víc a před méně než dvěma roky, jdi od toho. Může to znamenat, že je tam problém, který zjistíš až při delším provozu a je neodstranitelný a je důvodem prodeje.
Chavron
Tuesday 12 June 2007 - 09:04:47 Citovat
Host
no auto je dovezene odniekal z Belgicka-Holandska. Prvykrat bolo u nas prihlasene v roku 2003, takze po Slovensku beha uz 4 roky. Videl som aj podvozok a nie je to vobec zle. Vsetko zdrave a napravy taktiez OK. Ma len mierne reznuty vyfuk
peta
Tuesday 19 June 2007 - 19:08:02 Citovat
Host
Vyfuk je slabsi stranka Oplu, ale fakt davej pozor.Ze zahranici se casto tahaji auta bourana a pak se poskladaj, opravej,nalakuji.....no nevim.Jestli znas osobu od ktere to budes kupovat tak mozna ale to spise je v bazaru.A hlavne po havarce je v zahranici nebo jiz po dovozu.Tak radsi hledej dal...muj nazor.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1710 sec,0.1404 z toho dotazů.