• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stabilizator - Silentblok
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
VGT
Wednesday 06 June 2007 - 10:27:20 Citovat
Host
Nebude tam vůle, ale přesah bude menší, než konstruktér předepsal.
Pak napiš, jak jsi to vyřešil, čeká mě to také (mám VeA, průměr stabilizátoru 24 mm).
pipi
Wednesday 06 June 2007 - 11:05:26 Citovat
Host
To je právě ono VGT průměr máš 24 ale oka v tyčce stab, jsou 22 jiné se nedělají tak proto ten nožík a vazelína
Komo
Wednesday 06 June 2007 - 14:54:14 Citovat
Host
Vyriesene: Takze vsetko je OK. Mierne som ho pribrusil pilnikom, lebo to bola smrt tam nasadit. Trosku som to namastil tym mydlom, nasadil rukou pokial to slo a potom uz klasika: Tycka + kladico a vsetko funguje. Takze konecnce ziadny buchot. Ale babral som sa s tym dost dlho....bol to brutal...ale nakoniec to slo.
Ak su nejake otazky, tak sa pytaj.
Anonymní
Wednesday 06 June 2007 - 16:34:21 Citovat
Host
Yper napsal ...

Já mám vlastně vyměněny i ty přední silenty na stabilizační tyči. Vím jen, že je k tomu hrozný přístup. My to měnili vlastně tehdy, když byl rám motoru svěšen, protože se současně měnil i nový hřeben. Ale automechanici si na nic nestěžovali a myslím, že jej nandavali stejným způsobem jako na zadní nápravě. Byl jsem u toho, ale nějak jsem to nesledoval.


no neviem ako VeBe, ale VeA ma iba vpredu tie "nasadzovacie". Vzadu mam len take pofiderme gumove oblozenie a ono je pod takou zeleznou platnickou, proste je to ine....jednoduchsie. Ale ako vravim, konecne mam potom
David V.A
Monday 25 May 2009 - 23:53:15 Citovat
Host
Měl bych jenom krátkej dotaz.Chtěl sem měnit stabilizátory na předku,takže sem teda povolil ty oka co sou v rameni a objímky co držej tyč,ale jaksi s tou tyčí nejde hnout pořát jí držej objímky blíže k motoru.Co s tim teď?
Má se to vypáčit,nebo to v něčem schválně drží? Jedná se o Vectru A 2000
David V.A
Wednesday 27 May 2009 - 23:10:24 Citovat
Host
Opravdu nikdo netušíte?Já sem to teda zkoušel páčit,ale hejbe se to jenom minimálně,jestli v tom neni nějakej fígl...?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1379 sec,0.1031 z toho dotazů.